هشدار شرکت آب منطقه ای تهران؛

هشدار سازمان هواشناسی کشور : سیل در استان های تهران و البرز

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران نسبت به بارش باران و احتمال بالا آمدن آب رودخانه های استان طی روزهای پنجشنبه و جمعه ( 18 و 19 خرداد ماه) هشدار داد.

به گزارش برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، با توجه به هشدار سازمان هواشناسی کشور و براساس هشدار نارنجی رنگ این سازمان مبنـی بر نفوذ و تشدید فعالیت سامانه بارشی در روز های پنجشنبه و جمعه( ۱۸ و ۱۹ خرداد ماه) در استان های تهران و البرز، رگبار ، رعدوبرق، بارش تگرگ، وزش باد شدید موقت و در نقاط مستعد گرد و غبار پیش بینی گردیده است که احتمال آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان‌آب و طغیان رودخانه‌ها ، وجود خواهد داشت.

شایان ذکر است با توجه به  فعالیت این سامانه بارشی و احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها  از هموطنان تقاضا می شود در روزهای مذکور از توقف و تردد در اطراف رودخانه ها و مسیل ها بپرهیزند و به هشدارها و توصیه های ایمنی توجه نموده و مراقبت های لازم را به عمل آورند تا هیچگونه خسارت جانی و مالی متوجه آن ها نگردد.

همچنین شهروندان و گردشگران از هرگونه تردد، استقرار و تجمع در حاشیه رودخانه ها، مسیل ها، دریاچه سدها و دیگر تاسیسات آبی پر خطر و کوهنوردی خودداری نموده و به بنرهای هشدار سیل در حاشیه رودخانه‌ها و محل‌های ورودی مکان‌های گردشگری که  توسط این شرکت نصب شده است، توجه ویژه ای داشته باشند.