بومی سازی قطعات نیروگاهی روایت بی پایان متخصصان نیروگاه بندرعباس

مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان از بومی سازی قطعات نیروگاهی در سال ۱۴۰۰ در ادامه راه مسیر خودکفایی داخلی خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان، حسین سلیمی مدیرعامل نیروگاه بندرعباس ، تامین نیاز‌ها و گام نهادن در مسیر خودکفایی را همواره از اولویت‌های مهم در این نیروگاه عنوان کرد […]

مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان از بومی سازی قطعات نیروگاهی در سال ۱۴۰۰ در ادامه راه مسیر خودکفایی داخلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان، حسین سلیمی مدیرعامل نیروگاه بندرعباس ، تامین نیاز‌ها و گام نهادن در مسیر خودکفایی را همواره از اولویت‌های مهم در این نیروگاه عنوان کرد و گفت: با تکیه بر پتانسیل‌های موجود و استفاده از نیرو‌های کارآمد توانستیم با ساخت قطعات نیروگاهی باعث بهبود کیفیت و سرعت بالای فرآیند تعمیرات در کمترین زمان ممکن شویم.

مدیرعامل نیروگاه بندرعباس با اشاره به انجام مراحل ساخت ۲۰ نوع قطعه نیروگاهی مورد نیاز این نیروگاه در آغاز سال جدید افزود: با تکیه بر توان داخلی و پشتیبانی از متخصصان این مجموعه و رفع موانع، در تلاش برای تولید پایدار و حداکثری فصل تابستان هستیم.

سلیمی مجموع قطعات ساخته شده و درحال ساخت در فروردین ماه امسال را ۲۰ عدد عنوان کرد و بیان داشت: نیروگاه بندرعباس با ۴ واحد بخار و ۲ واحد گازی و با مجموع ظرفیت ۱۳۲۰مگاوات ساعت بزرگترین نیروگاه بخار جنوب شرق کشور است و ضمن تولید پایدار انرژی حیاتی برق و پشتیبانی از شبکه سراسری، بسیاری از قطعات مورد نیاز خود را با تکیه بر دانش، تجربه و تخصص کارکنان خود طراحی و مورد ساخت قرار می‌دهد.