آیین تکریم فرمانده پایگاه مقاومت بسیج آبفا استان کرمان برگزار شد

آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج آبفا استان کرمان با حضور فرمانده بسیج ادارات برگزار شد. رضا زنگی آبادی به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج آبفا کرمان معرفی و از خدمات سعید خلیفه فرمانده سابق این پایگاه قدردانی شد

آیین تکریم فرمانده پایگاه مقاومت بسیج آبفا استان کرمان برگزار شد

به گزارش برقاب،  روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، علیرضا عبدیان در این آیین ضمن گرامیداشت یاد شهدای خدمت اظهار داشت:بسیج همواره منشأ خدمات موثری در کشور است و از خدمات شایسته بسیج در آبفا قرار داد محرومیت زدایی امام حسن مجتبی (ع) و آبرسانی به روستاهای استان است که بسیج سپاه آن را اجرا میکند.

وی افزود : امروز بسیجیان با ولایت مداری، تقوا، پشتکار ،کارشبانه روزی و با همبستگی می‌توانند کارها را جلو میبرند.

عبدیان با اشاره به نام پایگاه مقاومت بسیج شرکت آب و فاضلاب خاطرنشان کرد: پایگاه بسیج شرکت آبفا مزین است به نام حضرت قمربنی هاشم و باتوجه به رسالت کاری ما این نامگذاری مسئولیت ما را دو چندان می‌کند .

وی اضافه کرد: ما باید تلاش کنیم تا شایسته این نام مبارک باشیم و در این شرایط برای تامین آب پایدار، با همکاری و همدلی بسیجیان بتوانیم از تابستان امسال با کمترین چالش عبور کنیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری وظیفه همه بسیجیان اینست که برای بالا بردن مشارکت تلاش کنند و در مجموعه همه باید تلاش کنند مشارکت حداکثری اتفاق بیفتد و حضور پرشور مردم را در پای صندوق ها ببینیم.