- پایگاه خبری آب و فاضلاب، برق, برقآب - https://barghab.ir/ir -

یکی از مهمترین اهداف صنعت برق تامین برق پایدار و مستمر است.

نشست صمیمی مدیرعامل وکارکنان شرکت توزیع برق گیلان با هدف همدلی و انسجام هر چه بیشترو استفاده از نظرات و پیشنهاد ارزنده همکاران، باحضور دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل و جمعی از کارشناسان شرکت با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزارشد.

هنرمند در ابتدا از تلاش تمام همکاران شرکت  با توجه به شرایط حساسی  که در طی یکسال اخیر  در صنعت برق  متاثر از بیماری کرونا بوجود آمد تشکر و عنوان کرد: یکی از مهمترین اهداف صنعت برق تامین برق پایدار و مستمر برای تمام مشترکین به خصوص مراکز حساس درمانی بود و با توجه به الزام کاهش مراودات اجتماعی به منظور قطع زنجیره انتقال بیمار کوید 19  ، در شرکتهای توزیع برق علیرغم درگیری کارکنان با این بیماری، تلاش همکاران بی اداعای ما دوچندان شد به گونه ایی که حتی برای لحظاتی کوتاه ناپایداری برق مناطق حساس  بوجود نیاید.

وی اظها رداشت :هدف اصلی و خط مشیء شرکت در مسیر رونق و موفقیت هرچه بهتر ارایه خدمات برای مشترکین بوده و هست و ان شاء الله با تمام قوا در راستای پویایی این صنعت  و پاسخگویی به مشترکین به عنوان اصلی ترین سرمایه های شرکت  قدم های موثری خواهیم برداشت.

هنرمند در انتها عنوان کرد نشست های این چنینی به عنوان اتاق فکر شرکت توزیع گیلان  بوده  و با همت شما بزرگواران  بطور مستمر ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است کارشناسان شرکت کننده در این نشست صمیمی نیز مطالب خود را در قالب انتقاد و پیشنهاد به طور مفصل  با مدیر عامل در میان گذاشتند.