سایز متن   /

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، این آئین با حضور نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمان، استاندار، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، دبیر جشنواره شهیدرجائی و مدیر سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مسئولان و مدیران دستگاههای اجرایی استان در تالار اجتماعات دانشگاه فرهنگیان استان، صبح امروز برگزار شد.

در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان کرمان مربوط به ارزیابی عملکرد سال 1398 دستگاه های اجرایی استان، شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان موفق به کسب رتبه برتر در مجموع دو بعد شاخص های عمومی و اختصاصی گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت گردید.

لوح تقدیر و تندیس جشنواره در بخش دستگاههای برتر استانی از سوی استاندار و رئیس جشنواره به عبدالوحید مهدوی نیا نماینده شرکت توزیع نیروی برق جنوب کرمان،  اهداء شد.

دربخشی از لوح تقدیر اهدائی از طرف دکتر فدایی استاندار و رئیس ستاد جشنواره شهید رجایی خطاب به  عبدالوحید مهدوی نیا مدیر عامل این شرکت، چنین آمده است:

بدین وسیله مراتب قدردانی خود را از تلاش ارزنده ،سعی وافر و اهتمام ویژه جنابعالی و همکاران آن مجموعه در پیشبرد امور مربوط به ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۸ دستگاههای اجرایی استان که منجر به کسب رتبه برتر در مجموع دو بعد شاخص های عمومی و اختصاصی در گروه عمومی در گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت ها در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان کرمان گردیده است، اعلام می نمایم.

شایان ذکر است شرکت برق جنوب استان کرمان برای پنجمین سال پیاپی به عنوان دستگاه برتر در میان دستگاه های اجرایی استان، معرفی شده است.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد