سایز متن   /

متولیان حوزه آب استان خراسان رضوی با حضور درمحل استانداری از طریق سامانه سامد و خط تلفن ۱۱۱ به پرسش ها و درخواست های مردم پاسخ دادند.
در دو برنامه قبلی که سال گذشته برگزار شد سید ابراهیم علوی مدیرعامل آبفا خراسان رضوی پاسخگوی مردم شریف شهرها و روستاهای استان بود و در برنامه اخیر معاون بهره برداری و توسعه آب این شرکت به سئوالات شهروندان و روستائیان پاسخ داد.
تسریع در اجرای پروژه‌های آبرسانی به روستاها از مهمترین درخواست های روستائیان ، رسیدگی و نظارت بیشتر بر انشعابات غیرمجاز آب، اصلاح شبکه‌های فرسوده توزیع شهری و روستایی، پیگیری مشکلات انشعاب آب، پاسخگویی به مشکلات پیمانکاران از مواردی بود که در تماس با معاون آبفا شرکت آب و فاضلاب و شرکت خراسان رضوی مورد تاکید قرار گرفت.
مهدی جهان طلب هم در این برنامه دو ساعته ضمن استماع سخنان شهروندان و روستائیان مناطق مختلف استان ، به مشترکان اطمینان داد خواسته های آنان پیگیری شده و از طریق دفتر رسیدگی به شکایات شرکت به اطلاع خواهد رسید.
وی خاطر نشان کرد: آبفای استان تمام تلاش خود را برای رفع مطالبات شهروندان و روستانشینان در چارچوب قانون و مقررات بکار می گیرد.
به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت به منظور ارتباط بیشتر مدیران با مردم در استانداری خراسان رضوی از سال 88تا89به طور آزمایشی در شهرهای مشهد و تبریز راه اندازی شد و از دی ماه 89 هم رسما کار خود را در کشور آغاز کرد.
بر اساس اعلام دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان رضوی پس از دریافت تلفنی درخواست های شهروندان و تفکیک آن ها ، از مدیران دستگاه های اجرایی و خدماتی دعوت می شود با حضور در دفتر بازرسی پاسخگوی پرسش های مردم باشند

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد