سایز متن   /

با حضور آقای مهندس نفیعی، مدیرعامل محترم هلدینگ انرژی شستا و آقایان مهندس زاهد و دکتر رسائی نیا، مدیران محترم شرکت های افق تامین انرژی طوس و پارس و همچنین آقای مهندس سید محمد افخمی مصطفوی، مدیر عامل محترم نیروگاه طوس و جمعی از مدیران، نشست مشترک بررسی پروژه تحقیقاتی ” امکان سنجی و تعریف طرح های فنی – اقتصادی بازتوانی نیروگاه طوس” برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، به طور معمول نیروگاه ‌های حرارتی با عمر بالای ۲۵ سال، نیازمند نوسازی و بازسازی می باشند. با توجه به افت راندمان این واحدها و همچنین نیاز به بازسازی و نوسازی تجهیزات آن به منظور جلوگیری از زیان های ناشی از فرسودگی و از مدار خارج شدن آنها، ضرورت بازتوانی نیروگاه های حرارتی با عمر بیش از ۲۵ سال از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

در همین راستا در نیروگاه طوس، پروژه تحقیقاتی” امکان سنجی و تعریف طرح های فنی – اقتصادی بازتوانی نیروگاه طوس” تعریف گردید و با برگزاری نشست های متعدد و با همکاری پرسنل نیروگاه طوس، اطلاعات لازم برای فاز مطالعاتی این پروژه، جمع آوری شد.

شایان ذکر است در نشست مورخ ۹۹/۶/۱۹ آخرین مستندات جمع آوری شده، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و با حضور آقای مهندس نفیعی، مدیرعامل محترم هلدینگ انرژی شستا و آقایان مهندس زاهد و دکتر رسائی نیا، مدیران محترم شرکت های افق تامین انرژی طوس و پارس و همچنین آقای مهندس افخمی مصطفوی، مدیر عامل محترم نیروگاه طوس، راهکارهای ادامه پروژه مورد بررسی قرار گرفته و موارد لازم، مورد تصویب قرار گرفت.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد