سایز متن   /

اکبر حسن بکلو ضمن قدردانی از رسانه های استانی در همکاری شایسته و اطلاع رسانی مطلوب به مردم استان در گذر از پیک بار تابستان عنوان کرد: رسانه ها همواره در راستای فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق تلاش نموده اند که امسال نیز با توجه به افزیش میزان مصرف برق، رسانه ها رسالت خطیری بر عهده دارند.
وی اطلاع رسانی را از محورهای مهم مدیریت مصرف برق برشمرد و گفت: تابستان امسال با توجه به افزایش دمای هوا و کاهش نزولات آسمانی، کشور در شرایط ویژه ای قرار گرفته است که امیدواریم با اطلاع رسانی و آگاه سازی مطلوب رسانه ها و با همدلی و همراهی مردم، پیک بار را به خوبی سپری نماییم.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اضافه کرد: آگاه سازی شهروندان در خصوص مدیریت مصرف بهینه بدون شک، رسالت بزرگی است که در این خصوص خبرنگاران در صف مقدم اطلاع رسانی قرار دارند.
حسن بکلو در ادامه خاطر نشان کرد: مردم فهیم و شریف آذربایجان غربی در سال های گذشته همواره خادمان خود را در شرکت توزیع نیروی برق همراهی کرده اند، امسال نیز انتظار داریم با رعایت نکات ساده مدیریت مصرف، صنعت برق را یاری نمایند.

 

 برخورد جدی با مراکز استخراج رمز ارز غیرمجاز

طی یک مانور سراسری، شناسایی و جمع آوری تعداد 23دستگاه تولید رمز ارز غیرمجاز در آذربایجان غربی کشف شد.

نجات اله علی نژاد معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: ظهر امروز طی یک مانور سراسری، 2محل در شهرستان خوی و 3محل در شهرستان سلماس و 6محل نیز در شهرستان مهاباد اعلامی از سوی شرکت توانیر مورد بازدید قرار گرفت.
علی نژاد افزود: پس از شناسایی مراکز استخراج رمز ارز غیرمجاز، ضمن تشکیل ضربتی اکیپ های عملیاتی با هماهنگی مراجع قضایی و پلیس امنیت اقتصادی از این مکان ها بازدید شد.
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت افزود: این اقدام منجر به شناسایی 5مرکز تولید رمز ارز غیرمجاز شد و تعداد 23دستگاه تولید رمزارز جمع آوری گردید.
معاون دیسپاچینگ و بهره برداری شرکت افزود: علاوه بر مکان های اعلامی از سوی توانیر با تلاش ها و آگاهی پرسنل خدوم شرکت توزیع نیروی برق استان، پس از بازدید و انجام عملیات از شهرستان های بوکان، شاهین دژ، ارومیه و سردشت، تعداد 15دستگاه دیگر جمع آوری شد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد