سایز متن   /

با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و همکاری مشترکان شرکت برق منطقه‌ای تهران به میزان 100 مگاوات برق (معادل تامین برق حدود 20 هزار مشترک خانگی) ، صرفه‌جویی شد.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری برق منطقه ای تهران (تابش) ، براساس محاسبات صورت گرفته بر روی پروفیل بار مصرفی مشترکان فوق‌توزیع شرکت برق منطقه ای تهران در طول تابستان سال جاری شاهد کاهش مقدار قابل توجه مصرف برق بوده‌ایم.

این امر در راستای همکاری این مشترکان در برنامه‌های پاسخگویی بار (برنامه کاهش قطع بار 24 ساعته، برنامه کاهش قطع بار در ساعات اوح بار، برنامه ذخیره عملیاتی و نیز برنامه به کارگیری مولدهای خود تامین) در طول ماه‌های تیر و مرداد سال 1399 صورت پذیرفت.

بنابراین گزارش، با این برنامه‌ها به میزان حداکثر 100 مگاوات برق (معادل 20 هزار مشترک خانگی) به صورت همزمان از مجموع دیماند مصرفی مشترکان فوق‌توزیع تحت پوشش شرکت برق منطقه‌ای تهران بخصوص شرکت های تولیدکننده سیمان منطقه کاسته شده و همچنین به میزان 98 گیگاوات ساعت انرژی صرفه‌جویی شده است.

این گزارش می‌افزاید: میزان دقیق همکاری‌های صورت گرفته توسط مشترکان دارای تفاهم نامه همکاری، پس از انجام محاسبات و صدور تاییدیه‌های مربوطه از سوی شرکت توانیر اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است که درخصوص مدیریت بار توسط مشترکانی که امکان اجرای برنامه‌های پاسخگویی بار را نداشته‌اند براساس هماهنگی به عمل آمده با امور دیسپاچینگ فوق‌توزیع و بنا به ضرورت از همکاری برخی از آن ها استفاده شد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد