سایز متن   /

اختراع دکتر محمد دهقانی سانیج با نام کمربندی اتصال مقره با فیتینگ کوتاه به کراس آرم با مقطع مربعی ثبت و به عنوان کالای جدید معرفی شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، دکتر محمد دهقانی سانیج ، مخترع “یراق کمربندی اتصال مقره با فیتینگ کوتاه به کراس آرم با مقطع مربعی” در خصوص آن گفت : افزایش تنوع مقره در شبکه ها و افزایش هزینه های سرویس و نگهداری برای تغییر در نوع فیتینگ مقره از کوتاه به بلند در انواع کراس آرم مقطع مربعی باعث شد این یراق طراحی و ساخته شد.

وی اضافه کرد : این یراق جدید با هدف استفاده از مقره های متداول شبکه های توزیع با فیتینگ کوتاه به کراس آرم با مقطع مربعی طراحی شده تا هزینه ها کاهش یابد.

او یادآور شد : با به کارگیری این یراق می توان ، سوراخ کاری کراس آرم چوبی و کامپوزیت را حذف کرد که ضمن باعث افزایش دوام و کاهش هزینه تولید کراس آرم خواهد شد.

دهقانی افزود: این یراق هم برای مقره های عبوری و هم برای مقره کششی قابل استفاده بوده و در صورت نیاز به نصب برای مقره های بافیتینگ بلند هم یک واشر لبه دار طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.

کارشناس نظارت بر طرح ها شهرستان یزد خاطرنشان کرد : ایجاد واشر لبه دار باعث کاهش تمرکز تنش در محل سوراخ کراس آرم و افزایش دوام آن می شود.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد