سایز متن   /

جلسه کار گروه انرژی و آب شورای پدافند غیر عامل استانداری مرکزی به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی و با موضوع مقابله و کنترل ویروس کرونا و برنامه ریزی هفته پدافند غیر عامل برگزار شد.

نماینده اداره کل پدافند غیر عامل استانداری مرکزی در این جلسه که با حضور مدیران حوزه انرژی استان برگزاری شد، گفت: استان مرکزی نیز مانند سایر استان‌ها تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا است.

کمال آبادی افزود:شرایط انتشار ویروس کرونا در ماه اخیر بسیار سخت و پیچیده شده و مدیریت این بحران بسیار جدی و پراهمیت است زیرا تا ساخت واکسن این بیماری باید با آن زندگی کنیم.

وی بابیان اینکه بیماری های مسری در برهه ای از تاریخ ، مانند وبا جان بسیاری از افراد را گرفته است ،امروز نیز دنیا با پیشرفت علم شرایط جدیدی از انتشار ویروس کرونا را تجربه می کند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم در این جلسه با بیان اینکه صنعت برق ، زیر ساخت صنایع دیگر است ،افزود:برق نقش بی بدیلی در مواقع بحران ایفا می کند.

برق نقش بی بدیلی در مواقع بحران ایفا می کند

مهندس محمد اله داد بیان کرد: با اهمیت ترین سرمایه هر سازمان نیروی انسانی است که میبایستی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در حفظ سلامت کارکنان و ارباب رجوع تلاش کنیم .

 وی مطالعه وتحقیق در حوزه مدیریت پدافند غیرعامل و انرژی در حوزه تهدیدات زیستی را با هدف شناسایی آسیب ها و ارائه راهکارهای مقابله با آن را مهم قلمداد کرد .

مهندس اله داد افزود :توزیع برق استان مرکزی به منظور رفاه حال شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی خدمات مورد نیاز مشترکین برق را به صورت غیر حضوری از طریق سامانه تلفنی ۱۲۱ ، سایت اینترنتی شرکت ، به آدرس www.mpedc.ir و اپلیکیشن خدمات غیر حضوری برق ایران ارائه می کند.

در ادامه این جلسه هر یک از اعضا اقدامات شاخص انجام شده در حوزه مقابله با انتشار ویروس کرونا را تشریح کردند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد