سایز متن   /

بار دیگر احساس مسئولیت اجتماعی و غیرت جوانان متخصص و نخبه شرکت دانش بنیان آتیه پردازان شریف نتیجه داد و حاصل این تلاش با حمایت بنیاد مستضعفان برای خدمت رسانی و رفع موانع محرومیت زدایی در یکی از محروم ترین مناطق کشور انجام شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه پردازان شریف ، این شرکت با طراحی و نصب دستگاه گندزدایی آب شرب با روش های جدید الکترولایزر آب همزمان با روز جهانی محیط زیست در منطقه کم آب و محروم روستای قلعه گنج کرمان، دسترسی بیش از 500 خانواده در این منطقه به آب شرب سالم و با کیفیت فراهم شد .

هدف بزرگ این شرکت نصب پکیج تجهیزات گندزدایی آب که با انجام سه مرحله فیلتراسیون و بدون استفاده از گاز کلر و قرارگیری دستگاه آب شیرین کن در مدار تامین آب شرب شهرستان ، دسترسی سه روستای محروم از اساسی ترین نیاز انسانی تامین و قابل بهره برداری قرار گرفت .

این دستگاه گندزدا با انجام سه مرحله فیلتراسیون و بدون استفاده از کلر، علاوه بر تامین آب شرب سالم برای مردم منطقه، با خروجی پساب خود نیز امکان بهره‌مندی بخش کشاورزی منطقه از نعمت آب را فراهم می‌کند و موجب مصرف بهینه آب در منطقه می شود.

گفتنی است در این منطقه بیش از ۱۰ سال است که چاه‌های آب آن شور و دارای میکروب های بیماری زا بوده که برای آشامیدن بی کیفیت، خطرناک و ناسالم می باشد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد