سایز متن   /

شرکت توزیع برق استان اصفهان همواره رتبه برتر در تعالی خدمت و نوآوری را به خود اختصاص داده و توانسته ایم تراز خدمت در استان را در کل کشور ارتقا دهیم و به جایگاه نخست کشور دست یابیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان، مهندس حمید علاقمندان مدیر عامل شرکت گفت:شرکت توزیع برق استان اصفهان بزرگ ترین شرکت توزیع برق در منطقه مرکزی کشور است و در بین 39 شرکت توزیع برق کشور، چهارمین شرکت با سرویس دهی به یک میلیون و 508 هزار مشترک به شمار می رود.
علاقمندان ادامه داد: توزیع برق استان اصفهان همواره رتبه برتر در تعالی خدمت و نوآوری را به خود اختصاص داده و توانستیم تراز خدمت در استان را در کل کشور ارتقا دهیم و به جایگاه نخست کشور دست یابیم و در بین 23 شهرستان استان اصفهان هم شاخص ها را به یک میزان تثبیت کنیم که موفقیت بزرگی است.
وی در ادامه با اشاره به برخی فعالیتهای این شرکت اظهار کرد: در سال جاری و هم زمان با هفته دولت، شرکت توزیع برق استان اصفهان 195 پروژه را با اعتبار بالغ بر 431 میلیارد ریال در 23 شهرستان استان آماده بهره برداری دارد.
مدیرعامل توزیع برق استان اصفهان ادامه داد: یک سوم پروژه های آماده بهره برداری شرکت توزیع برق استان اصفهان در هفته دولت سال جاری، مربوط به تعمیرات و نگهداری تأسیسات است که می تواند نقش مهمی در کاهش خاموشی و تلفات داشته باشد.
علاقمندان گفت: از پایان بهمن ماه سال 98 تا ابتدای شهریورماه سال جاری بیش از 20 هزار مشترک جدید به مشترکان شرکت توزیع برق استان اصفهان افزوده شد، 30 دستگاه پست هوایی نصب ، بیش از 11 هزار عدد کنتور معیوب تعویض و 35 دستگاه کلید قطع کننده برای کاهش خاموشی ها نصب شد.
علاقمندان تصریح کرد: برای نخستین بار در دولت دوازدهم و با ابتکار و نوآوری وزیر محترم نیرو، آقای دکتر اردکانیان در سال 1398 توانستیم پروژه های خود را در قالب « پویش الف_ب_ایران » با الگوی جدید عرضه کنیم. وی ادامه داد: اجرای هر هفته افتتاحیه ها باعث شد تا اذهان عمومی به حجم بالای پروژه های صنعت آب و برق واقف شوند و نظم دهی آن ها در مناطق مختلف به گونه ای رویکرد عدالت محوری و توسعه متوازن اقدامات را به همه نشان داد و این مهم منجر به شناخت بهتر مردم از این وزارتخانه و تلاش شبانه روزی یکایک همکاران شد.
وی بیان کرد: به لطف الهی شرکت توزیع برق استان اصفهان هم توانست در این پویش عظیم جایگاه خود را به عنوان بزرگ ترین شرکت توزیع برق در منطقه مرکزی کشور به نمایش بگذارد.
علاقمندان افزود:در سال 1398 بالغ بر ده ها میلیارد تومان در قالب پروژه های احداث شبکه های جدید برای برق رسانی به بیش از 38 هزار مشترک جدید و همچنین اجرای بالغ بر 500 کیلومتر تبدیل سیم به کابل در شبکه فشار ضعیف و بالاخره پروژه مهم تبدیل تمامی کنتورهای مشترکان دیماندی به کنتورهای فهام به وسیله همکاران و پیمانکاران سختکوش شرکت به انجام رسید و به دست وزیر محترم نیرو افتتاح شد.
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد