سایز متن   /

در  پنجاه و نهمین جلسه شورای فرهنگی شرکت آب منطقه ای گلستان و به مناسبت گرامیداشت اول تا هفتم تیرماه که هفته صرفه جوئی در مصرف آب و برق نامگذاری شده است،  ضمن برگزاری همایشی با محور صرفه جوئی از تشکل های فعال مرتبط با صرفه جوئی در مصرف آب و همچنین اداراتی که در زمینه جمع آوری آب باران و استفاده از آن فعالیت می کنند تجلیل می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، مدیر عامل و رئیس شورای فرهنگی شرکت آب منطقه ای گلستان، در این جلسه گفت: در حاشیه برگزاری این همایش نمایشگاهی نیز با محور صرفه جوئی در این شرکت برگزار می شود.
وی بیان کرد: برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه، تهیه کلیپ صرفه جوئی از اقدامات غیر سازه ای و اطلاع رسانی پیامکی به کشاورزان در خصوص خشکسالی و کاهش سطح کشت و همچنین عدم استفاده از آب چاه برای شالیکاری از دیگر برنامه های هفته صرفه جوئی سال جاری است.
مهندس حسینی برگزاری مراسم ولادت حضرت معصومه (س)و روز دختر ، بزرگداشت روز قلم با تجلیل از نویسندگان حوزه آب استان، بزرگداشت روز قوه قضاییه در دیدار با روسای دادگستری ودادستان های استان وبرگزاری مراسم بزرگداشت روز تبلیغ واطلاع رسانی دینی را در نمازخانه شرکت از دیگر برنامه های فرهنگی این شرکت طی یک ماه آینده عنوان کرد.
رییس شورای فرهنگی استان در ادامه افزود: رتبه بندی بخش فرهنگی شرکت  در سال ۹۹‌ نسبت به سال ۹۸ در مقایسه با شرکت های آب منطقه ای ، ۶ رتبه ارتقا پیدا کرد که جای تقدیر دارد اما لازم است با اقدامات وبرنامه های فرهنگی به ویژه فرهنگ سازی در مدیریت مصرف این رتبه را در سال ۱۴۰۰ به رتبه های بالاتر ارتقا داد.
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد