سایز متن   /

با حضور مهندس تقی زاده خامسی معاون آب و آبفای وزارت نیرو ، استان گلستان فردا پنج شنبه ۱آبان ۱۳۹۹ میزبان آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های صنعت آب و برق در هفته بیست و پنجم پویش الف ب ایران (ساخت و سازها –سازوکارها) وزارت نیرو خواهد بود .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی َشرکت آب و فاضلاب استان گلستان ،پویش هر هفته الف ب ایران وزارت نیرو در هفته بیست و پنجم با کلنگ زنی ۷ پروژه شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در راستای خدمات رسانی  مطلوب در بخش تامین آب شرب سالم ،پایدار و بهداشتی خواهد شد .

پیرامون اجرای طرح آبرسانی پایدار به ۲6 روستا  بیش از ۹ هزار و ۴۲۴ خانوار از روستاییان در استان گلستان از آب شرب پایدار برخوردار می شوند .

احداث ایستگاه پمپاژ فاضلاب شهرستان آزادشهر به ظرفیت 650متر مکعب در ساعت با هدف تقویت خروجی فاضلاب از فعالیت های این شرکت در بخش بهداشت عمومی مردم و هدایت فاضلاب شهری به سمت تصفیه خانه فاضلاب خواهد بود .

عملیات ساخت احداث2باب مخزن آب شرب ، به ابعاد ۵۳۰متر مکعب  در دو روستای تورنگ تپه و حاجی بیک علاوه بر رفع مشکلات افت فشار در شبکه آبرسانی ، این روستاها از آب شرب پایدار ، سالم و بهداشتی بهره مند می گردند .

حفر 3 حلقه چاه آب شرب در راستای تامین آب شرب 5 روستا و استاندارد سازی 3020 فقره انشعاب در 11 روستا در راستای جلوگیری از هدر رفت آب شرب و حفظ سرمایه های ملی از دیگر اقدامات این شرکت در پویش هر هفته الف –ب-ایران بوده است .

گفتنی است پویش هر_هفته_الف_ب_ایران (ساخت و سازها –سازوکارها)  عنوان پویشی است که مقام عالی وزارت نیرو   برای افتتاح و کلنگ زنی هفتگی طرح‌های بزرگ و مهم صنعت آب و برق مطرح کرده است. یکی از اهداف «پویش هرهفته_الف_ب_ایران» تعامل دو سویه با جامعه برای ارائه عملکرد، همکاری و بازخورد و استفاده از نظرات ارزشمند و مدیریت توام عرضه و تقاضا است

با اجرایی شدن پروژه های شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در این پویش 9424 خانوار با جمعیتی بالغ بر 31055نفر با اعتباری بالغ بر 552701میلیون ریال از خدمات آب و فاضلاب بهره مند خوهند شد .

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد