سایز متن   /

همزمان با روز کارگر، ۱۱ اردیبهشت  مرکز کارآموزی بین کارگاهی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل با اعطای مجوز توسط  سرپرست  آموزش فنی و حرفه‌ای استان اردبیل شروع به کار کرد .
در مراسم افتتاحیه این مرکز که به صورت ویدئو کنفرانس با دستور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای و معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل انجام شد، مرکز بین کار آموزی بین کارگاهی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل نیز افتتاح شد .
ناصر عبدالهیان  معاون بهره بردای و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل  در این  مراسم، ضمن ابراز خرسندی از همکاری دوجانبه‌ با اداره‌ کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اردبیل در توانمندسازی و تربیت نیروی کار ماهر با رویکرد دانش‌ افزایی و مهارت‌ افزایی گفت:  ایجاد مراکز کار آموزی جوار کارگاهی و بین کارگاهی می‌تواند با تربیت نیروهای ماهر و کاربلد، توانایی‌های بالقوه افراد را به فعل در آورد .
وی افزود :این مرکز بین کارگاهی برای آموزش ۹۹۱ نفر از همکاران پیش بینی شده است و رشته های آموزشی شامل فن‌ورز شبکه هوایی، فن‌ورز لوازم اندازه‌گیری، فن‌ ورز شبکه هوایی خط گرم ، مأمور فنی خدمات مشترکین، احداث و تعمیر سرویس و نگهداری شبکه‌ها و رعایت ایمنی در شبکه برق است.

عبدالهیان اخذ مجوز و افتتاح  مرکز کار آموزی بین کارگاهی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل  را اتفاقی خجسته در این زمینه دانست و افزود : بهتر است هر سازمانی، مجموعه‌ی تحت امر خود را به طور مستمر آموزش دهد تا شاهد  عملکرد بهتر و  توسعه صلاحیت‌ها و شایستگی کارکنان باشیم .

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد