سایز متن   /

مدیر امور آب وفاضلاب شهریار از اصلاح شبکه و انشعاب آب در شهرک کهنز خبر داد .

به گزارش شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران، محسن احمدی در مورد اجرای این طرح اظهار داشت : شبکه توزیع در خیابان امام علی قدیمی و  برای ساختمان های ویلایی طراحی شده بود به همین دلیل شبکه موجود متناسب با افزایش تعدد واحدهای مسکونی و رشد جمعیت،  بعلت قطر کم نبوده و این مشکل بعضاً موجب شکستگی شبکه موجود، بروز خسارت، کمبود و افت فشار آب در سطح منطقه می شد.

او افزود: به همین منظور  پس از بررسی های کارشناسی، نسبت به اصلاح شبکه توزیع آبرسانی  خیابان امام علی (ع)  بطول 100 متر و  با لوله هایی به قطر 110 میلیمتری از جنس پلی اتیلن انجام شد، ضمن آنکه همزمان تعداد 10 رشته انشعاب آب مشترکین اصلاح و مورد بازسازی قرار گرفت.

مدیر امور آب و فاضلاب شهریار در پایان ضمن توصیه مردم به رعایت مصرف آب شرب گفت: با توجه به حجم گسترده فعالیتهای عمرانی آبفا در سطح منطقه، شهروندان بدانند، تنها منبع تامین آب شرب شهرستان شهریار، برداشت آب از چاه وسفره های زیرزمینی بوده، که دارای محدودیت است.

احمدی تصریح کرد: همواره و در تمام فصول سال لازم است شهروندان مصرف آب در منزل را مدیریت کنند، تا دچار مشکل قطع و یا افت فشار نشوند  و در صورت بروز هرگونه مشکل از طریق شماره تلفن  122 و  یا بصورت پیامک از طریق سامانه 1000122 مراتب را اطلاع رسانی نموده تا همکاران در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد