15 مصوبه برای خدمت رسانی بهتر به 2 شهر و 32 روستای شهرستان هرند

هرند؛ دومین مقصد کاروان خدمت آبفای استان اصفهان اعضای این کاروان شامل مدیرعامل، معاونان و چند نفر از مدیران شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان روز شنبه 27 آذر ماه جاری در شهرهای هرند و اژیه و روستاهای هاشم آباد و قهی حضور یافته و با گروهی از مردم و مسئولان مناطق یاد شده دیدار […]

هرند؛ دومین مقصد کاروان خدمت آبفای استان اصفهان

اعضای این کاروان شامل مدیرعامل، معاونان و چند نفر از مدیران شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان روز شنبه 27 آذر ماه جاری در شهرهای هرند و اژیه و روستاهای هاشم آباد و قهی حضور یافته و با گروهی از مردم و مسئولان مناطق یاد شده دیدار و گفت و گو کردند.

این سفرها با هدف بررسی میدانی مشکلات مردم و مسئولان شهری و روستایی در زمینه طرح های آبرسانی شهری و روستایی و خدمات جمع آوری، تصفیه و دفع فاضلاب صورت می گیرد.

در سفر کاروان خدمت آبفای استان اصفهان به شهرستان هرند، شبکه فاضلاب خیابان معلم، شهرک مهدیه، دامگاه، سایت کارگاه های مشاغل مزاحم شهری، مسکن مهر و تصفیه خانه فاضلاب شهر اژیه و همچنین روستاهای هاشم آباد و قهی مورد بازدید قرار گرفت.

در پایان این بازدید ها، نشستی با حضور فرماندار هرند، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای هرند و اژیه و دهیاران تعدادی از روستاهای تحت پوشش برگزار شد که حاصل آن 15 مصوبه برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان و روستاییان این شهرستان بود.

آغاز اصلاح شبکه فاضلاب خیابان معلم شهر اژیه تا 45 روز آینده، تهیه طرح توسعه شبکه های فاضلاب شهرک مهدیه اژیه، شهرک علامه امینی و روستای امامزاده عبدالعزیز هرند، طراحی و اجرای ایستگاه پمپاژ فاضلاب روستای قهی، تهیه طرح جامع اصلاح شبکه آبرسانی 32 روستای تحت پوشش و احداث مخازن جداگانه آب برای مجتمع روستایی پاجیک آباد و روستاهای شریف آباد و فیض آباد آباد از جمله مصوبات این نشست بود.

همچنین مقرر شد چگونگی تامین آب شرب و بهداشت دامگاه های شهرستان هرند و تحویل و بازسازی دو باب آب انبار قدیمی در دستور کار قرار گیرد.