در روز گرامیداشت صنعت برق اعلام شد؛

۱۰۰ درصد شبکه های توزیع نیروی برق خراسان شمالی ایمن شد

 مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی در نشست ایمنی که به مناسبت دهم اردیبهشت و نیز روز جهانی کارگر برگزار شد از ایمن شدن 100 درصدی شبکه های توزیع نیروی برق استان خبر داد.

 

تلاش های کارگران نتیجه داد: ۳ هزار بازدید ایمنی در سال ۱۴۰۲ صورت گرفت

۱۰۰ درصد شبکه های توزیع نیروی برق خراسان شمالی ایمن شد

به گزارش پایگاه خبری برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی در نشست کارگران این شرکت ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر، با بیان این که توجه به نیازهای کارگران باید مورد اهمیت ویژه قرار گیرد، خاطر نشان کرد: اسلام نگاه ویژه و معنوی به کارگران دارد و در همین راستا ضرورت دارد همه مدیران و کارکنان در راستای دستورات اسلام به کارگران توجه، و نیازهای آن ها را مورد بررسی قرار دهند.

مهندس “حسن چاهی” با بیان این که بخش اعظم فعالیت های اجرایی در صنعت برق در کشور توسط کارگران و سیمبانان انجام می شود، خاطر نشان کرد: در سال گذشته با همت کارکنان این شرکت بیش از ۳ هزار بازدید از شبکه برق استان برای ایمن کردن شبکه های توزیع قرار گرفت تا ضمن ۱۰۰ درصد ایمن کردن شبکه برق استان، از بروز هر گونه حادثه احتمالی پیشگیری شود.

مهندس “حسن چاهی” با اشاره به اقدام جهادی این شرکت در اصلاح و بازسازی شبکه برق روستایی با بیان این که در ۲ سال گذشته شبکه برق بیش از ۲۷۵ روستا به طور کامل بازسازی شد، خاطر نشان کرد: برای این اقدام نیز بیش از ۱۲۱ میلیارد تومان هزینه شد تا علاوه بر تامین برق ۲۹ شهرک روستایی و ۱۱ روستای بی برق، ۹۹.۹ درصد روستاهای استان از نعمت برق برخوردار شوند.

وی افزود: هم چنین در سال گذشته بیش از دو هزار و ۷۴۰ میلیارد اعتبار برای توسعه صنعت برق استان جذب شد که چهارصد و ۸۰ میلیارد ریال آن به بخش نهضت ملی مسکن اختصاص یافت.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی با بیان این که این شرکت در سال گذشته از میان ۳۹ شرکت توزیع برق در ایران، رتبه نخست را کسب کرد، خاطر نشان ساخت: توجه به نیروی سازمانی، به خصوص کارکنان اجرایی که با شبکه‌های برق کار می کنند بسیار اهمیت دارد و همه این کارکنان موظف هستند برای جلوگیری از وقوع از هرگونه حادثه ناگوار استانداردهای ایمنی را رعایت کنند.