‌پیام تبریک مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان به مناسبت روز خبرنگار

هفدهم‌ مرداد ماه روز خبرنگار و تقارن مبارک آن با عید خجسته غدیر را به تلاشگران عرصه اندیشه و قلم صمیمانه تبریک عرض می نمایم. خبرنگاران تجسم امانت، مسئولیت، تعهد ، دلسوزی و وظیفه اند و بی شک سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای ، مرهون تلاش های شبانه روزی این عزیزان است. تلاش […]

هفدهم‌ مرداد ماه روز خبرنگار و تقارن مبارک آن با عید خجسته غدیر را به تلاشگران عرصه اندیشه و قلم صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

خبرنگاران تجسم امانت، مسئولیت، تعهد ، دلسوزی و وظیفه اند و بی شک سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای ، مرهون تلاش های شبانه روزی این عزیزان است.

تلاش و همت این بزرگواران در ارتقای سطح اطلاعات جامعه غیرقابل انکار است و صنعت توزیع برق همواره بر این اعتقاد بوده است که از این ظرفیت و توانمندی در راستای تحقق اهداف عالیه صنعت در یک تعامل دو سویه بهره مند گردد.

جا دارد از همراهی های سازنده عزیزان خبرنگار و اصحاب رسانه با این شرکت بویژه در تابستان سال جاری در ارائه اطلاعات صحیح و به موقع در زمینه نقش انرژی برق و ترویج فرهنگ مصرف بهینه در این شرایط خاص شیوع بیماری کرونا صمیمانه قدردانی نمایم.

امیدوارم همواره در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی در جهت تنویر افکار عمومی با توکل به خداوند متعال موفق و موید باشید .

هاجر عبدی
مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان