۸۹ ایستگاه هوایی در شهرستان گرمسار وارد مدار شد.

به منظور تغذیه برق متقاضیان و مشترکان جدید شهرستان گرمسار، ۸۹ ترانس هوایی با قدرت ۲۱ هزار و ۱۵۰ کیلوولت آمپر به بهره برداری رسیده و وارد مدار توزیع بخش شد. سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان گرمسار با بیان این مطلب اظهار داشت: در راستای تامین برق مشترکان و توسعه زیرساخت‌ها، عملیات احداث ۱۰ هزار و ۹۶۸ متر شبکه فشار ضعیف، ۱۴ هزار و ۵ متر شبکه فشارمتوسط و […]

به منظور تغذیه برق متقاضیان و مشترکان جدید شهرستان گرمسار، ۸۹ ترانس هوایی با قدرت ۲۱ هزار و ۱۵۰ کیلوولت آمپر به بهره برداری رسیده و وارد مدار توزیع بخش شد.

سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان گرمسار با بیان این مطلب اظهار داشت: در راستای تامین برق مشترکان و توسعه زیرساخت‌ها، عملیات احداث ۱۰ هزار و ۹۶۸ متر شبکه فشار ضعیف، ۱۴ هزار و ۵ متر شبکه فشارمتوسط و همچنین دوهزار و ۲۶۲ متر شبکه روشنایی معابر به انجام رسیده است.

رحمان اشرفی با عنوان این که طرح احداث ۱۴ کیلومتر کابل خودنگهدار، از دیگر اقدامات صورت پذیرفته به شمار می‌رود بیان داشت: در راستای پایداری خطوط برق رسانی و تداوم خدمات دهی به مشترکان، طرح اصلاح و بهینه سازی ۱۷ هزار ۴۵۸ متر شبکه توزیع برق این شهرستان اجرایی شده است.

وی با اشاره به این که از یک هزار و ۴۸ پروژه عمرانی در سطح سال قبل بهره‌برداری به عمل آمده یادآور شد: سرمایه گذاری صورت گرفته برای این تعداد پروژه در سطح شهرستان، ۱۴۷ میلیارد و ۲۳۷ میلیون ریال است.

وی تصریح کرد: انجام تقویت پست های هوایی شرکت آرین اطلس، کشت و صنعت متین پارس، نمک غرب قائم و اشتراک گلخانه، نصب ایستگاه هوایی شهرک صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار و همچنین اصلاح و بهینه سازی شبکه فشارضعیف روستای نوده و غیاث آباد، در زمره ی اهم فعالیت‌های این مدیریت به شمار می رود.

اشرفی اضافه کرد: برخی پروژه‌های مهم و در دست اقدام برق گرمسار برای سال جاری شامل؛ احداث شبکه ۲۰ کیلوولت به همراه نصب پست هوایی در خیابان طالقانی، رفع حریم شبکه ۲۰ کیلوولت هوایی در میدان لاله و اصلاح شبکه فشارضعیف بلوار شهید صدوقی و روستای کرند است.