۷ طرح توزیع برق در شمیرانات افتتاح می شود

مراسم افتتاحیه پروژه های توسعه و احداث، اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع نیروی برق و روشنایی معابر در بخش‌های لواسانات و رودبار قصران برگزار شد.

به گزارش برقاب : ۷ طرح توزیع برق در شمیرانات افتتاح می شود . به نقل از وزارت نیرو، در خصوص ۷ طرح توزیع برق در مراسم افتتاحیه پروژه‌های توسعه و احداث، اصلاح و بهینه سازی شبکه‌های توزیع نیروی برق و روشنایی معابر در بخش‌های لواسانات و رودبار قصران با حضور فرماندار شمیرانات و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران برگزار شد.

قاسم شهابی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با قدردانی از تلاش‌های مدیر و کارکنان برق لواسانات گفت: احداث دو فیدر جدید زمینی ۲۰ کیلوولت از خروجی پست ۶۳ کیلوولت لشگرک، احداث دو فیدر جدید هوایی ۲۰ کیلوولت حدفاصل لشگرک تا ابتدای زرد بند، احداث یک فیدر ۲۰ کیلوولت بر روی دومداره موجود حدفاصل زردبند تا جاده تلو، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های برق روستای آهار و بهینه‌سازی شبکه جاده روستاهای روته و زایگان، دومداره کردن شبکه ۲۰ کیلوولت جاده فشم – میگون، روشنایی فاز دوم جاده فشم، محدوده حاجی آباد و کمرخانی و روشنایی جاده کند- ناصر آباد مهمترین طرح‌هایی هستند که در سومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان شمیرانات به بهره برداری رسیدند.

وی افزود: برای تکمیل این طرح‌ها بیش از ۱۳ میلیارد تومان هزینه شده است و رینگ مجموعه لواسانات کوچک، بزرگ و میگون به واسطه افتتاح طرح‌های مذکور یکی از اتفاقات خوبی است که به موجب آن در صورت وقوع بحران از چند مسیر این مناطق را می‌توانیم برق دار کنیم.