۷۰۰ میلیون کیلووات ساعت انرژی در نیروگاه شهیدرجایی تولید شد

هفتصد میلیون کیلووات ساعت انرژی خالص در آبان‌ماه امسال از سوی واحدهای نیروگاه شهیدرجایی تولید و به شبکه سراسری تحویل داده شد. به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی، علی فرهور، مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی قزوین در تشریح میزان تولید انرژی این مجموعه در آبان‌ماه امسال، گفت: در هشتمین ماه سال جاری، به میزان ۶۹۷ میلیون […]

هفتصد میلیون کیلووات ساعت انرژی خالص در آبان‌ماه امسال از سوی واحدهای نیروگاه شهیدرجایی تولید و به شبکه سراسری تحویل داده شد.

به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی، علی فرهور، مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی قزوین در تشریح میزان تولید انرژی این مجموعه در آبان‌ماه امسال، گفت: در هشتمین ماه سال جاری، به میزان ۶۹۷ میلیون کیلووات ساعت انرژی خالص در واحدهای بخاری و سیکل‌ترکیبی نیروگاه تولید و به شبکه سراسری تحویل شده است.
فرهور به سهم تولید واحدهای بخاری و سیکل‌ترکیبی در آبان ماه اشاره کرد و افزود: از این میزان انرژی تولیدی ۳۶۵ میلیون کیلووات ساعت انرژی در واحدهای نیروگاه سیکل‌ترکیبی و ۳۳۲ میلیون کیلووات ساعت انرژی در واحدهای نیروگاه بخار تولید شده است.
وی ادامه داد: این میزان انرژی در حالی تولید شده است که هم اکنون واحد ۲۵۰ مگاوتی شماره یک بخاری برای انجام تعمیرات اساسی و یک واحد گازی و یک بخاری سیکل‌ترکیبی نیز از مدار تولی، خارج شده است که پس از انجام تعمیرات و کسب آمادگی لازم به مدار تولید باز خواهند گشت.