۲۹ حلقه چاه در شهرستان فردیس استان البرز احیا ، مهندسی مجدد و حفر جدید شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از حفر ۹ حلقه چاه جدید و احیا و مهندسی مجدد تعداد ۲۰ حلقه چاه در شهرستان فردیس خبر داد.
۲۹ حلقه چاه در شهرستان فردیس استان البرز احیا ، مهندسی مجدد و حفر جدید شد
به گزارش برقاب، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از حفر ۹ حلقه چاه جدید و احیا و مهندسی مجدد تعداد ۲۰ حلقه چاه در شهرستان فردیس خبر داد.
حمیدرضا نامداری افزود: باتوجه به ضرورت تامین آب شرب پایدار برای عموم مردم به ویژه در فصل گرم سال ، نیازسنجی و برنامه ریزی های لازم‌ به منظور جلوگیری از بروز خلل در مسیر آبرسانی به مشترکان شهرستان فردیس انجام شده است.
وی در این خصوص گفت: طی سال گذشته تاکنون در حوزه های متعدد تامین، توزیع، بهسازی و‌ بهینه سازی تاسیسات آب و فاضلاب شهرستان فردیس، پروژه های متعددی تعریف و اجرایی شده است.
مدیرعامل آبفا البرز در ادامه بیان کرد: تعداد ۲۰ حلقه چاه موجود اصلاح ، بهسازی و حفر تعداد ۹ حلقه چاه مجموعا” با افزایش ظرفیت تولید آب به میزان ۳۲۰ لیتر بر ثانیه محقق شد.
نامداری با تاکید بر اثربخشی طرح های اجرا شده در سطح شهرستان، اجرای عملیات خط انتقال آب از منابع سطحی استان در محدوده رزکان که از مطالبات چندین ساله مردم بوده ،اجرای عملیات لوله رانی در محدوده آزاد راه تهران_کرج و ریل راه آهن مسیر تهران _ تبریز ، عملیات اجرایی خط انتقال آب از شرق فردیس در محدوده پارک جهان نما و اجرای ۸ هزار متر اصلاح، بازسازی و نوسازی خطوط اصلی و جمع آوری آب را از جمله ده ها پروژه انجام شده در مسیر خدمات رسانی به مردم فهیم شهرستان فردیس عنوان کرد.
مدیرعامل آبفا استان البرز در خاتمه از حمایت، پیگیری و تلاش امام جمعه و فرماندار شهرستان فردیس در جهت اجرای طرح های آبرسانی مورد اشاره قدردانی و بر مدیریت و اصلاح الگوی مصرف توسط مشترکان جهت گذر هرچه بهتر از تنش آبی موجود تاکید کرد.