مدیرعامل آبفا مازندران:

۱۸ دستگاه تانکر سیار آماده آبرسانی در مازندران است

 مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در ایام نوروز گفت: به همین منظور ۱۸ دستگاه تانکر سیار آبرسان طی این ایام در حالت آماده باش قرار دارند.

۱۸ دستگاه تانکر سیار آماده آبرسانی در مازندران است

 

به گزارش برقآب، بهزاد برادرزاده گفت: این تانکرهای سیار به ظرفیت هزار و۵۱۲ متر مکعب در طول ایام نوروز آماده آبرسانی به مناطق مختلف استان هستند گفت: سه دستگاه آب بسته بندی در شرق، مرکز و غرب استان به منظور استفاده در مواقع ضروری نیز مستقر شد.

وی از تشکیل و تجهیز تیم‌های واکنش سریع در سطح شرکت به تعداد سه تیم ۲۴ نفره با هدف کسب اطمینان از انجام خدمات رسانی به موقع، افزود: در همین راستا انبار مدیریت بحران شرکت به اقلام و وسایل ضروری و مورد نیاز تجهیز شد.

مدیرعامل آبفا مازندران با اشاره به بررسی و کنترل روزانه منابع تأمین، مخازن ذخیره و شبکه‌های توزیع و تأسیسات و گندزدایی آب شرب در سطح استان تصریح کرد: همکاران مرکز ۱۲۲ نیز در طول ایام تعطیلات نوروز بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به تماسهای مردمی هستند.

برارزاده، آماده باش کامل همکاران حوزه برق و انرژی، استقرار کشیک نگهبانان و اپراتور تأسیسات در تمامی اماکن و تأسیسات به منظور ارتقای سطح حفاظت فیزیکی، استفاده از مخازن قابل حمل، نصب شعارهای مدیریت مصرف در قالب بروشور و بنر در مبادی ورودی شهرها از دیگر تدابیر اندیشیده شده در این ایام عنوان کرد.

وی از تشکیل کمیته خدمات سفر در ستاد و شهرستان‌های تحت پوشش خبر داد و گفت: کشیک‌های اداری و عملیاتی در سطح ستاد و شهرستان‌ها نیز برای پاسخگویی شبانه روزی به هموطنان و مسافران نوروزی تشکیل شد.