کنترل پیک بار شبکه برق

طی پیش بینی هواشناسی با افزایش چشمگیر دما در 10 روز آینده در سطح کشور، حداکثر مقدار دمای میانگین کشور با افزایش 2 درجه‌ای نسبت به هفته قبل به حدود 40 درجه خواهد رسید. به گزارش روابط عمومی؛با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و اجرای طرح های مدیریت مصرف، پیک بار شبکه در بخش های صنعتی، کشاورزی، […]

طی پیش بینی هواشناسی با افزایش چشمگیر دما در 10 روز آینده در سطح کشور، حداکثر مقدار دمای میانگین کشور با افزایش 2 درجه‌ای نسبت به هفته قبل به حدود 40 درجه خواهد رسید.
به گزارش روابط عمومی؛با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و اجرای طرح های مدیریت مصرف، پیک بار شبکه در بخش های صنعتی، کشاورزی، تجاری و اداری و خانگی کاهش می یابد.
لازم به یاددآوری است، که تمامی کارکنان صنعت برق به منظور تامین برق مستمر و پایدار در کشور با حداکثر توان و ظرفیت در حال خدمت رسانی می باشند لذا تا پایان هفته جاری، تمامی سیستم های سرمایشی مستقر در ادارات و ساختمان های ستادی و بخش های فنی و اجرایی صنعت برق کشور، راس ساعت 12ظهر به منظور همراهی و اطمینان از تامین برق پایدار هموطنان خاموش خواهد بود.
“لذا از هموطنان تقاضا می شود؛ با توجه به گرمای هوا و شرایط خاص کرونا در کشور بارعایت و توجه دقیق به نکات مصرف بهینه برق از جمله تنظیم دمای آسایش بر روی 24 درجه، استفاده از دور کند کولر آبی و جابه جایی مصرف تجهیزات پرمصرف از جمله اتو- ماشین لباسشویی و غیره به ساعات پایانی شب و ابتدای روز، منتقل نموده و صنعت برق کشور را در تامین مطمئن و بی وقفه یاری نمایند.”