کسب 19 رتبه برتر مسابقات قرآنی توسط آبفای زنجان

در سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان و همسران کارکنان وزارت نیرو، 19 رتبه برتر به کارکنان و همسران کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان زنجان رسید. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان مدیر دفتر امور فرهنگی و دینی این شرکت گفت: امسال 69 نفر شرکت کننده از شرکت آب […]

در سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان و همسران کارکنان وزارت نیرو، 19 رتبه برتر به کارکنان و همسران کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان زنجان رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان مدیر دفتر امور فرهنگی و دینی این شرکت گفت: امسال 69 نفر شرکت کننده از شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در مسابقات قرآنی وزارت نیرو حضور داشتند.

مریم بابایی افزود: این مسابقات در شش رشته قرآنی شامل تحقیق موضوعی، زبان آموزی، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق و حفظ و مفاهیم برگزار شد.

وی افزود: 4 نفر از شرکت کنندگان شرکت آب و فاضلاب استان زنجان نیز در رشته های تحقیق موضوعی قرآن، زبان آموزی، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق به مرحله کشوری این مسابقات معرفی شدند.

گفتنی است 72 درصد از شرکت کندگان از شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در این دور از مسابقات از بانوان کارمند و همسران کارکنان بودند.