کسب رتبه های خلاق،عالی و برتر شرکت آبفا اصفهان

 در شانزدهمین جشنواره فرهنگی روابط عمومی های استان اصفهان، شرکت آب و فاضلاب در میان ۳۱ دستگاه، رتبه های خلاق، عالی و برتر را به خود اختصاص داد. براساس ارزیابی و رای هیات داوران شانزدهمین جشنواره روابط عمومی در سال ۱۴۰۰، آبفای استان اصفهان  دربخش های اطلاع یابی و افکار سنجی، روابط عمومی دیجیتال، ارتباطات […]

 در شانزدهمین جشنواره فرهنگی روابط عمومی های استان اصفهان، شرکت آب و فاضلاب در میان ۳۱ دستگاه، رتبه های خلاق، عالی و برتر را به خود اختصاص داد.

براساس ارزیابی و رای هیات داوران شانزدهمین جشنواره روابط عمومی در سال ۱۴۰۰، آبفای استان اصفهان  دربخش های اطلاع یابی و افکار سنجی، روابط عمومی دیجیتال، ارتباطات رسانه ای و رویداد پردازی رتبه خلاق را کسب کرد.

همچنین این شرکت در بخش های مسئولیت اجتماعی، محتوا سازی، برنامه ریزی و ارزیابی اثربخشی حائزرتبه عالی، و در بخش های نوآوری، فعالیت های پیشرو و تحقیق و پژوهش رتبه برتر را به خود اختصاص داد.

شایان ذکر است در این مراسم که با حضور استاندار اصفهان برگزار شد، چهار تندیس رتبه خلاق، ۱۲ تندیس رتبه عالی، ۲۱ تندیس رتبه برتر و ۶ دیپلم افتخار جشنواره با عنوان رتبه پویا به روابط عمومی های استان اصفهان تعلق گرفت.