کسب رتبه خلاق توسط روابط عمومی توزیع برق اصفهان

در مراسم اختتامیه این جشنواره که روز شانزدهم مرداد ماه در محل استانداری اصفهان برگزار گردید، از مدیر محترم دفتر روابط عمومی آقای مهندس رمضانی به لحاظ کسب رتبه خلاق تقدیر شد. این جشنواره که در ۸ محور دفاتر روابط‌عمومی شرکت ها، سازمان ها و ادارات استان اصفهان را ارزیابی و رتبه بندی می نمود […]

در مراسم اختتامیه این جشنواره که روز شانزدهم مرداد ماه در محل استانداری اصفهان برگزار گردید، از مدیر محترم دفتر روابط عمومی آقای مهندس رمضانی به لحاظ کسب رتبه خلاق تقدیر شد. این جشنواره که در ۸ محور دفاتر روابط‌عمومی شرکت ها، سازمان ها و ادارات استان اصفهان را ارزیابی و رتبه بندی می نمود دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان توانست در همه هشت محور رتبه برتر روابط عمومی خلاق را کسب نماید. این محورها شامل محور نوآوری و فعالیت های پیش رو ، برنامه ریزی و ارزیابی اثربخشی ، اطلاع یابی و افکار سنجی ، روابط عمومی دیجیتال ، ارتباطات رسانه ای ، محتوا سازی ، رویداد پردازی و مسئولیت های اجتماعی می باشد.
گفتنی است در سال ۹۸ نیز دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان توانست در همگی این ۸ محور رتبه روابط عمومی سرآمد را کسب نماید.