کسب رتبه برتر توسط روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی

در نشست سراسری مدیران روابط عمومی بخش آب و آب و فاضلاب کشور، روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی موفق به کسب رتبه برتر در بخش تولیدات رسانه ای شد.

 

کسب رتبه برتر بخش تولیدات رسانه ای توسط روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی

 

به گزارش پایگاه خبری برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی؛ بدنبال کسب این موفقیت، معاون وزیر نیرو در امور آب و آب و فاضلاب با اهدای لوح سپاس هاشم امینی مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از وحید مینایی مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی تجلیل کرد.
در این لوح آمده است: عرصه پویا و فعال صنعت مردمی و پرافتخار آب و فاضلاب کشور همواره وامدار تلاش متعهدانه و اثرگذار کسانی است که می کوشند با چراغ دانایی و خردورزی دست در دست مردمان این دیار در مسیر حفاظت و صیانت از دستاوردهای این صنعت آینده ای روشن را رقم بزنند. نیل به این هدف، نیازمند تعامل گسترده با شهروندان و افزایش دانش و رشد مسئولیت اجتماعی در قبال مسئله آب است که با اجرای فعالیت های آگاهی رسانی و آموزشی – فرهنگی محقق خواهد شد.
در بخشی دیگری از این لوح آمده است:  براساس ارزیابی انجام شده، شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی در اجرای فعالیت های ( بخش تولیدات رسانه ای) در میان شرکت های آب و فاضلاب سراسر کشور حائز رتبه برتر شده است. به پاس تلاش های ارزشمند جناب عالی و مجموعه روابط عمومی آن شرکت، این لوح سپاس به شما اهدا می شود. سلامت و توفیق روز افزون شما را در عمل به منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، خدمت به نظام جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران اسلامی در ذیل توجهات حضرت ولی عصر(عج)، از خداوند متعال خواستارم.