کسب رتبه برتر بسیج توزیع برق لرستان در ارزیابی های وزارت نیرو

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان لرستان، بر اساس ارزیابی های به عمل آمده توسط وزارت نیرو در سال ۹۹ در حوزه بسیج، شرکت توزیع برق برق استان لرستان موفق به کسب رتبه برتر گردید. مدیرعامل شرکت توزیع برق استان لرستان در این خصوص گفت: بسیج یکی از مهمترین نهاد های برامده پس […]

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان لرستان، بر اساس ارزیابی های به عمل آمده توسط وزارت نیرو در سال ۹۹ در حوزه بسیج، شرکت توزیع برق برق استان لرستان موفق به کسب رتبه برتر گردید.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان لرستان در این خصوص گفت: بسیج یکی از مهمترین نهاد های برامده پس از انقلاب اسلامی می باشد و حضور پررنگ و موفق بسیج در جنگ تحمیلی ارزش بسیج را بیش از گذشته در برابر چشم ها قرار داد و از این رو بیشتر مردم بسیج را به عنوان نهادی نظامی می‌شناسند ولی باید توجه داشت گرچه یکی از وظایف مهم بسیجیان آمادگی نظامی است ولی بسیج در نظر حضرت امام خمینی(ره) تکلیفی فراتر از این دارد و به عنوان نهادی گسترده که پاسخگویی بسیاری از نیازهای اساسی و حیاتی جامعه است شناخته میشود.

مهندس فریدون خودنیا افزود:  نقش بسیج در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، اداری و امنیتی و همچنین تعالی و پیشرو ارزشها و اهداف انقلاب اسلامی بسیار مهم و انکار ناپذیر است.

وی گفت: نیروهای بسیجی شرکت توزیع برق لرستان علاوه بر وظایف محوله، همیشه و در هر حال در حوادث و وقایع حضور جهادی داشته اند که می توان در همین راستا اقدام جهادی نیروهای سختکوش بسیجی در سیل ویرانگر سال 98 که با تلاش و سخت کوشی فراوان در کوتاه ترین زمان ممکن برق پایدار و مطمئن را به مشترکین آسیب دیده از سیل ارائه دادند و سایر اقدامات محرومیت زدایی و برقرسانی و کاهش تلفات اشاره نمود.

در ادامه فرمانده پایگاه بسیج شهید مدنی شرکت توزیع برق استان لرستان گفت: بسیج چنان با بخشهای دیگر نظام پیوند دارد که جدایی آنها از هم در جامعه اسلامی امکان پذیر نیست.

مهندس حکمت بیرانوند با اشاره به اقدامات نیروهای این پایگاه بسیج اظهار داشت: کسب رتبه برتر توسط شرکت توزیع برق مرهون تلاشهای بی وقفه همکاران گرامی بوده که با روحیه بسیجی در همه حال به خدمت رسانی مشغول هستند.