کسب امتیاز 100 درحوزه مدیریت عملکرد شرکت توزیع برق زنجان

در راستای اجرای بندهای  3 و 5 ماده 4 بخشنامه صادره از سوی معاون رئیس جمهور مشخص شد. به گزارش دفترروابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، طبق ارزیابی های بعمل آمده از سوی استانداری زنجان و با هدف اجرای بخشنامه صادره از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور […]

در راستای اجرای بندهای  3 و 5 ماده 4 بخشنامه صادره از سوی معاون رئیس جمهور مشخص شد.

به گزارش دفترروابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، طبق ارزیابی های بعمل آمده از سوی استانداری زنجان و با هدف اجرای بخشنامه صادره از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در سال 1398 مهندس علیرضا علیزاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان، با کسب نمره 100 برای دومین بار متوالی در بین سایر مدیران دستگاه های استان حائز رتبه برتری در حوزه مدیریت عملکرد شد.

گفتنی است در یادداشتی از جانب مهندس علیزاده، کسب این افتخار برای دومین سال متوالی را مرهون زحمات و تلاش های مدیران ستادی، اجرایی و تمامی پرسنل زحمت کش این شرکت در طول سال عنوان کرد و از تمام دست اندرکاران خدمت رسانی به مردم در عرصه صنعت توزیع برق استان زنجان قدردانی کرد.

 

ارتباط تصویری و تلفنی مدیرعامل توزیع برق زنجان با مردم شهرستان طارم 

در راستای رسیدگی به مطالبات و درخواست های مردمی با توجه به شرایط کرونایی جامعه، مهندس علیزاده به صورت تصویری و تلفنی با مردم طارم گفتگو کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت، بدنبال برنامه های سالیانه این شرکت به منظور دیدار حضوری با مردم شهرستان های مختلف استان این بار با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی، مهندس علیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل در بستر اینترنت تصویری و تماس های تلفنی با مردم شهرستان طارم دیدار و گفتگو کرد.
گفتنی است به منظور رفاه حال مردم، دفتر روابط عمومی با نصب بنرهای محیطی در سطح شهرستان طارم و اطلاع رسانی زمان و نحوه تماس با شرکت توزیع برق از طریق فضای مجازی اقدام کرده بود که با استقبال خوب مردم منطقه روبرو شد.
شایان ذکر است در این دیدارهای اینترنتی و تلفنی درخواست ها و مطالبات مطرح شده یادداشت و توسط مدیرعامل این شرکت دستورات لازم صادر شد.

انتصاب در حوزه اجرایی و انسجام بخشی

با صدور حکمی از سوی مولود شیوا مشاور وزیر در امور زنان و خانواده وزارت نیرو، فریبا نجفی مشاور مدیرعامل این شرکت در امور زنان و خانواده به سمت دبیر کمیته انسجام بخشی امور زنان و خانواده شرکت های صنعت آب و برق در استان زنجان منصوب شد.
همچنین با صدور احکام جداگانه ای از سوی مهندس علیرضا علیزاده  رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت، علی باقری به سمت سرپرست اداره مهندسی در حوزه مدیریت توزیع برق شهرستان ابهر و مهدی جوادیان به عنوان سرپرست گروه ایمنی و کنترل ضایعات در حوزه معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ منصوب شدند.