کاهش 14 درصدی حوادث آب در استان زنجان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب با تشریح عملکرد این شرکت در 3 ماهه نخست سال جاری گفت: امسال تعداد حوادث و اتفاقات آب در شهرهای استان زنجان با کاهش 14 درصدی به هزار و 919 فقره حادثه رسیده است. عیلرضا جزء قاسمی اظهار داشت: بیشترین تعداد حوادث به تفکیک نوع مربوطه به ترتیب در […]

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب با تشریح عملکرد این شرکت در 3 ماهه نخست سال جاری گفت: امسال تعداد حوادث و اتفاقات آب در شهرهای استان زنجان با کاهش 14 درصدی به هزار و 919 فقره حادثه رسیده است.

عیلرضا جزء قاسمی اظهار داشت: بیشترین تعداد حوادث به تفکیک نوع مربوطه به ترتیب در بخش های انشعابات، شبکه توزیع و خط انتقال روی داده است.

وی افزود: در سه ماهه نخست سال جاری از لحاظ بیشترین حوادث رخ داده در شهرهای استان زنجان به ترتیب شهرهای زنجان، خرمدره و ابهر بیشترین تعداد حوادث را به خود اختصاص داده اند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خاطر نشان کرد: حوادث به وقوع پیوسته آب در شهر زنجان نیز طی سه ماه نخست 99 به تعداد 950 مورد به وقوع پیوسته است که بیشترین تعداد این حوادث در خرداد ماه رخ داده اند.

جزء قاسمی تعداد حوادث فاضلاب شهرهای استان زنجان در این مدت را نیز 92 مورد اعلام کرده و افزود: از نظر زمان رسیدگی به رفع حوادث نیز با توجه به اقدامات انجام شده، زمان به مراتب کمتری برای رفع حوادث صرف می شود.

این مسئول با اشاره به 67 مورد خسارت وارده به تاسیسات آب و فاضلاب استان زنجان گفت: نهادهای خدمات رسان، پیمانکاران و مشترکین شرکت بیشترین تعداد این خسارتها را وارد آورده اند.

 

پروژه های وزارت نیرو حاوی بازتاب خارجی و اعتماد آفرینی داخلی است

حجت الاسلام والمسلمین خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و مام جمعه زنجان از مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان و مسئولین فرهنگی و دینی این شرکت بخاطر کسب عنوان “شایسته تقدیر ویژه” در سطح وزارت نیرودر سال 97 تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی، آئین تقدیر از مدیران عامل و مسئولین امور فرهنگی ودینی صنعت آب و برق استان زنجان در بیت امام جمعه زنجان برگزار شد.

امام جمعه زنجان در این مراسم با اشاره به عبور بدون مشکل از بحران کرونا در چند ماهه اخیر گفت: مصرف بالای آب و برق در دوران کرونا و تدبیر مسئولین صنعت آب و برق ثابت کرد همه چیز به پول و تامین اعتبار نیاز ندارد و با مدیریت و تدبیر می توان از سد مشکلات عبور کرد.

حجت الاسلام والمسلمین خاتمی اظهار داشت: وزارت نیرو جزو وزارت خانه های فعال در دولت است و وزیر نیرو نیز فرد با کفایتی است که با تدابیر ویژه برای مسائل حوزه آب و فاضلاب برنامه ریزی نموده است.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با تمجید از طرح #هر-هفته الف-ب-ایران گفت: در این طرح پروژه های بسیار با اعتبار قابل توجهی اجرا و به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: خوشبختانه در صنعت آب برق استان، مدیران می دانند با چالش ها و بحران ها چگونه مواجه شوند و از دیگر مزایای اهالی این صنعت، وفاداری افراد مجموعه نسبت به یکدیگر، وجود روابط انسانی بین کارکنان، تربیت مدیر ازداخل مجموعه  و احساس مسئولیت اجتماعی می باشد.

وی با تقدیر از مشارکت فوق العاده کارکنان صنعت آب و برق استان زنجان در پویش کمک مومنانه در دوران کرونا گفت: اهالی صنعت آب و برق خیلی خوش درخشیدند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان خدمات و پروژه های اجرا شده در وزارت نیرو را حاوی بازتاب خارجی و عامل ایجاد اعتماد عمومی در داخل توصیف کرده و گفت: طرح های متنوع این وزارتخانه در حوزه تشیوق مشترکین برای کم مصرفی نیز جزو اقدامات مثبت و سازنده وزارت نیرو بشمار می آید.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین خاتمی از مهندس جزء قاسمی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان و مسئولین امور فرهنگی و دینی این شرکت با اهدای لوحی تقدیر کرد.