کارگران سرمایه های ارزشمند انسانی و زمینه ساز دستیابی به خود کفایی و شکوفایی اقتصادی و صنعتی کشور هستند.

مدیریت آبفا شهرستان کرج ضمن پاسداشت روز کارگر این روز را به همه کارگران بویژه همکاران آب وفاضلاب شهرستان کرج تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب شهرستان کرج شهرام حافظ مدیریت آبفا این شهرستان در این پیام تبریک گفت : یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنم و بی […]

مدیریت آبفا شهرستان کرج ضمن پاسداشت روز کارگر این روز را به همه کارگران بویژه همکاران آب وفاضلاب شهرستان کرج تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب شهرستان کرج شهرام حافظ مدیریت آبفا این شهرستان در این پیام تبریک گفت : یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنم و بی نظیری است تا به پاس خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف، مؤمن و صبور ، به تأسی از سیره پیامبر اعظم (ص)، زحمات بی بدیل آنان را ارج نهیم. بدون شک کارگران سرمایه های ارزشمند انسانی و زمینه ساز دستیابی به خود کفایی و شکوفایی اقتصادی و صنعتی کشور بشمار می روند.
این قشر سازنده و خدوم در واقع بنا به فرمایش مقام معظم رهبری ستون اصلی تولید و خدمات رسانی در کشور هستند و رکن اساسی توسعه اقتصادی کار و تلاش  مرهون آنان است.

بدینوسیله با تبریک روز جهانی کار و کارگر ، از سعی و کوشش بی وقفه و شبانه روزی کارگران ارجمند که با همت والای خود در مسیر سربلندی ایران عزیز و خدمت رسانی به مردم گام برمی دارند تقدیر نموده سلامتی و توفیق روز افزون آنان را از خداوند متعال مسالت می نمایم.