چاه شماره 3 رفسنجان با دبی 25 لیتر بر ثانیه وارد مدار بهره برداری شد

به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات رسانی به شهروندان رفسنجان، چاه شماره 3 با تلاش پرسنل و مدیریت شرکت آبفا وارد مدار بهره برداری شد. حسین چرخ انداز مدیرعامل شرکت آبفا شهرستان رفسنجان در این زمینه گفت: چاه شماره 3 رفسنجان به عمق 280 متر پس از اجرای 4800 متر خط انتقال آب با لوله […]

به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات رسانی به شهروندان رفسنجان، چاه شماره 3 با تلاش پرسنل و مدیریت شرکت آبفا وارد مدار بهره برداری شد.

حسین چرخ انداز مدیرعامل شرکت آبفا شهرستان رفسنجان در این زمینه گفت: چاه شماره 3 رفسنجان به عمق 280 متر پس از اجرای 4800 متر خط انتقال آب با لوله 400 پلی اتیلن و اجرای 2100 متر خط برق ، با دبی 25 لیتر بر ثانیه وارد مدار بهره برداری شد.

مدیرعامل شرکت آبفا شهرستان رفسنجان در ادامه افزود: به منظور جبران کم آبی در فصل تابستان از ابتدای تیر با تلاش شبانه روزی همکاران تا کنون 3 حلقه چاه با مجموع دبی 80 لیتر بر ثانیه به منابع تامین آب رفسنجان افزوده شده و یک حلقه چاه دیگر نیز به زودی وارد مدار بهره برداری خواهد شد.

چرخ انداز در پایان گفت: از شهروندان استدعا دارم از نصب پمپ به صورت مستقیم بر روی شبکه جدا خودداری کنند و در صورت مشاهده هر گونه انشعاب غیر مجاز  ،مراتب را جهت برخورد قانونی و جمع آوری به 122 گزارش دهند.

 

عزم شرکت آب و فاضلاب شهرستان رفسنجان در جمع آوری انشعابات غیر مجاز

1500 فقره انشعاب غیر مجاز آب در روستاهای حومه رفسنجان جمع آوری می شود.

حسین چرخ انداز مدیرعامل شرکت آبفا شهرستان رفسنجان با بیان این مطلب که انشعاب غیرمجاز و اسراف آب شرب در روستاها موجب افت فشار و قطعی‌های مکرر در این مناطق می‌شود ،افزود: انشعابات غیرمجاز تاثیر مستقیم در افت فشار و کاهش کیفی آب شرب ساکنان روستایی دارد و در این زمینه در تلاش هستیم تا همه انشعابات غیرمجاز را در سطح روستاهای شهرستان جمع‌آوری کنیم.

چرخ انداز با ذکر فعالیت مستمر اکیپ‌های شناسایی و قطع انشعابات غیرمجاز و شناسایی مشترکان پرمصرف در مناطق روستایی اظهار داشت: این اکیپ‌ها در گشت‌های مستمر خود موفق به شناسایی 1500 فقره انشعاب غیرمجاز در سطح روستاهای شهرستان شدند که از این تعداد تاکنون 576 فقره که عمدتا مربوط به دامداری ،خانه باغ های بزرگ و…  قطع و جمع آوری ،259 فقره تبدیل به مجاز شده و به دنبال تبدیل به مجاز نمودن مابقی انشعابات با طی مراحل قانونی هستیم.

وی با بیان اینکه جمع‌آوری و ساماندهی تخلفات آب و فاضلاب حواشی و تبعات زیادی برای آب و فاضلاب به همراه داشته است، عنوان کرد: جلساتی به منظور جمع آوری انشعابات غیر مجاز با دادستان برگزار شده و با حمایت دستگاه قضا و همکاری نیروی انتظامی،شرکت آب و فاضلاب عزم خود را برای جمع‌آوری تمامی انشعابات غیرمجاز جزم کرده است.