پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی مجتمع آبرسانی بندینی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان از پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی مجتمع آبرسانی ۲۸ روستایی بندینی شهرستان کنارک خبرداد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان، علیرضا قاسمی با بیان این خبر افزود: شهرستان کنارک دارای ۱۳۱ روستای دارای سکنه می باشد که از این تعداد ۹۷ روستا دارای تاسیسات آب […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان از پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی مجتمع آبرسانی ۲۸ روستایی بندینی شهرستان کنارک خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان، علیرضا قاسمی با بیان این خبر افزود: شهرستان کنارک دارای ۱۳۱ روستای دارای سکنه می باشد که از این تعداد ۹۷ روستا دارای تاسیسات آب آشامیدنی و تعداد ۱۲ روستای بالای ۲۰ خانوار فاقد سامانه آبرسانی و ۲۲ روستا زیر ۲۰ خانوار فاقد تاسیسات آبرسانی هستند.

جمعیت ساکن روستاهای سطح شهرستان ۵۰۹۰۳ نفر است که بالغ بر ۵۲ درصد جمعیت شهرستان می باشد.

قاسمی شاخص بهره مندی از آب شرب سطح شهرستان را ۷۸ درصد اعلام و عنوان داشت که این عدد ۱۰ درصد بیشتر از متوسط استان است.

مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان افزود: بر نامه های اجرایی شرکت آب و فاضلاب استان در سطح شهرستان شامل اجرای مجتمع آبرسانی ۲۸ روستایی بندینی با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد ، مجتمع آبرسانی ۵۵ روستایی زیر مجموعه سد کهیر که مطالعات آن تکمیل و عملیات اجرایی آن با اجرای شبکه آب آشامیدنی روستای انگور آباد آغاز گردیده و مجتمع آبرسانی نکمبکان مومانها که در حال اجرا می باشد.