پیروزی گیلان در مسابقات سراسری فوتسال وزارت نیرو

هیئت ورزش گیلان قهرمان چهاردهمین دوره مسابقات سراسری فوتسال وزارت نیرو شد.

به گزارش برقاب: پیروزی گیلان در مسابقات که از ۲۱ تا ۲۸ دی ماه سال جاری به میزبانی شرکت و فاضلاب خراسان رضوی در شهر مشهد برگزار شد ۶۸۰ ورزشکار در قالب  ۴۹ تیم از ۲۶ استان  به رقابت پرداختند.
بر این اساس هیئت گیلان در فینال مسابقات باپیروزی گیلان در مسابقات که  ۲بر ۱ برابر تیم زنجان به برد رسید و جام قهرمانی را دریافت کرد و در دیدار رده‌بندی  تیم هیئت استان فارس با نتیجه دو بر صفر تیم‌ توزیع برق مشهد را شکست داد  سوم شد.
آقای گلی مسابقات هم با ۱۹ گل به ” رضا نیک پور” از زنجان تعلق گرفت وکاپ اخلاق به تیم هیئت ورزش زنجان رسید.
“مالک حسین زاده” با اشاره به کسب رتبه توسط تیم ها تاکید کرد: قهرمان اصلی این مرز و بوم شهدا هستند که از جان خود برای  حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی گذشتند.
وی خاطر‌نشان کرد: همه ما مدیون  پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی هستیم و احترام به این نماد برای همه واجب است.
حسین‌زاده سپس به برخی دستورالعمل های مربوط به برگزاری مسابقات ورزشی وزارت نیرو اشاره کرد و متذکر شد: از این پس تنها هر استان می‌تواند  با یک تیم در مسابقات شرکت کند.
وی همچنین از مدیر عامل ، معاونان ، اداره ورزش ، روابط عمومی ، حراست و  خدمات آبفا خراسان رضوی و کلیه عوامل اجرایی برگزاری مسابقات به طور ویژه تقدیر کرد.
دبیر شورای مرکزی ورزش وزرات نیرو نیز با اشاره به ضرورت تقویت مناسبات فردی و گروهی در مسابقات ورزشی به عنوان یک اصل اساسی و ارزشی، خط قرمز وزارت نیرو را اخلاق‌مداری در تمام ارکان واز جمله عرصه ورزش دانست.
“حسین امامی” مدیرعامل آب و فاضلاب خراسان رضوی در مراسم اختتامیه و اهداء کاپ به تیم‌های برتر از میزبانی ورزشکاران صنعت آب و برق توسط این شرکت به عنوان یک افتخار نام برد و این دوره از مسابقات را به لحاظ کمی و کیفی در سطح بالا توصیف کرد.
امامی با تقدیر از دست اندرکاران وزارت نیرو که میربانی مسابقات را به آبفا خراسان رضوی واگذار کردند، اظهار داشت: همکاران آبفا تلاش فراوان کردند که  بازی‌ها به نحوی شایسته و در خور وزارت نیرو و ورزشکاران صنعت آب و برق برگزار شود.
وی همچنین از آمادگی آبفای استان برای میزبانی دیگر مسابقات ورزشی وزارت نیرو خبر داد و اظهار امیدواری کرد ورزشکاران و اعضای هیئت های ورزشی با خاطره خوش مشهد مقدس را به مقصد  شهرهای خود ترک کنند.
رئیس انجمن فوتسال وزارت نیرو هم با اشاره به سطح بالای مسابقات فوتسال وزارت نیرو به میزبانی آبفا خراسان رضوی ، اعلام کرد: تعداد تیم‌های شرکت کننده در  چهاردهمین دوره مسابقات فوتسال صنعت آب و برق در در این دوره نسبت به دوره قبل ۱۴۵درصد افزایش داشته است که در نوع خود بی نظیر است.
به گفته”حسین نصرآبادی” در دوره قبل ۱۹ تیم  و در این دوره ۴۹ تیم از صنعت آب و فاضلاب در برابر هم قرار گرفتند.
وی یکی از اهداف مهم وزارت نیرو را اشاعه فرهنگ ورزش همگانی در میان کارکنان صنعت آب و برق اعلام کرد و افزود: مسابقات ورزشی وزارت نیرو برای تحقق و تعمیق این مهم پیگیری و برگزار می‌شود.