پیام مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان به مناسبت روز کارمند

مهندس سید محسن حسینی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با صدور پیامی، فرا رسیدن چهارم شهریور روز کارمند را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان ، متن این پیام به این شرح است: بسمه تعالی آنچه که موجب تسلی است این است که کار برای خداست وچیزی که […]

مهندس سید محسن حسینی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با صدور پیامی، فرا رسیدن چهارم شهریور روز کارمند را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان ، متن این پیام به این شرح است:

بسمه تعالی
آنچه که موجب تسلی است این است که کار برای خداست وچیزی که برای خداست محفوظ است.
امام خمینی(ره)

بزرگداشت هفته دولت هر سال، تجلی فرهنگ مسئولیت پذیری و شکوه همدلی مردم و دولت و تداعی یاد شهادت جمعی از یاران وفادار مردم و کشور عزیزمان از جمله شهدای والا مقام، رجایی و باهنر است.

همچنین چهارم شهریورماه، به پاس ارج نهادن به تلاش، فداکاری و همت بسیاری از مردمان تلاشگر ایران زمین، روز کارمند نام گذاری شده و مجال شایسته ای برای تجلیل از انسان هایی است که هدفشان خدمت به مردم و خشنودی خداوند و تمام انگیزه و تلاششان، گشایش مشکلات زندگی هم میهنان و ایجاد آرامش در جامعه است.

اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی کارمندان عزیز به ویژه همکاران پرتلاش و خدومم در شرکت آب منطقه ای گلستان و آرزوی سلامت و سعادت برای ایشان، امیدوارم با درخشش و همکاری شما عزیزان در بهره برداری بهینه و توسعه منابع آبی و حفظ و صیانت از آن موفق‌تر از گذشته حرکت کنیم.

توفیق روز افزونتان را از درگاه ایزد متعال خواهانم.

سید محسن حسینی
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل