پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای فارس به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات

سیاوش بدری مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای فارس در پیامی فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت و آغاز هفته روابط عمومی و ارتباطات را گرامی داشت .

پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای فارس به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات

۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات  تداعی‌گر اهمیت و نقش روز افزون آن در دنیای ارتباطات و یکی از ارکان تاثیر گذار در مسیر تعالی هر سازمان است.

به گزارش برقاب، اهمیت آب به عنوان یک نهاده حیاتی با توجه به خشکسالی‌ها، در روزگار کنونی بیش از پیش مشخص می‌شود و در صورتی که بر اساس توسعه پایدار برای منابع آب برنامه‌ریزی نکنیم، استان و جامعه ما در آینده با معضلات غیر قابل حلی روبرو خواهد شد.

آنچه در۲۷ اردیبهشت و روز روابط عمومی و ارتباطات باید بیش از پیش به آن بیاندیشیم نقشی است که با اطلاع رسانی از شرایط شکننده کنونی می‌بایست نگاه جهانی را به آن معطوف داشت، با توجه به ناترازی تولید و مصرف آب و پراکنش بارندگی‌ها و لزوم تامین آب شرب استان، اهمیت فعالیت‌های رسانه‌ای برای آموزش و ترغیب مردم به صرفه جویی در مصرف آب دوچندان شده است.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات و همزمانی آن با دهه کرامت را به تمامی اصحاب رسانه، فعالان عرصه ارتباطات، صاحبان اندیشه و قلم و به ویژه همکاران سخت کوش خود در روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان تبریک عرض می‌نمایم و از خداوند منان توفیق خدمت رسانی در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی مسئلت می‌نمایم.