پیام تبریک مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق تهران به مناسبت فرا رسیدن روز کارگر

امروز روز تصديق و تجليل از تلاش‌هاي شگفت انگيز همه کارگراني است که در راه آباداني و ساختن سرزمين بزرگمان عرق ريخته و حتي جان خود را از دست داده‌اند.. از اين همه تلاش قدرداني مي‌کنيم و آرزوي سلامتي براي اين قشر زحمت کش داريم.

پیام تبریک مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق تهران به مناسبت فرا رسیدن روز کارگر

به گزارش برقاب، امروز روز تصدیق و تجلیل از تلاش‌های شگفت انگیز همه کارگرانی است که در راه آبادانی و ساختن سرزمین بزرگمان عرق ریخته و حتی جان خود را از دست داده‌اند.. از این همه تلاش قدردانی می‌کنیم و آرزوی سلامتی برای این قشر زحمت کش داریم.
 “فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنمی برای تکریم و نکوداشت مقام رفیع کار و قدردانی شایسته از خدمات صادقانه و بی‌دریغ کارگران شریف، مؤمن و صبور شرکت تولید نیروی برق تهران است .خرسندیم که در خانواده بزرگ نیروگاه های شرکت تولید نیروی برق تهران، در کنار این عزیزان که خدمات ارزنده و سهم بزرگی را در افزایش رونق تولید دارند ، در حال حرکت به سوی تعالی و پیشرفت عزت و عظمت ایران اسلامی هستیم. به این امید که خداوند منان توفیق خدمتگزاری و توان خیزش در راستای شکوفایی اقتصادی کشور عزیزمان را به ما عنایت فرماید تا بتوانیم در سال «جهش تولید با مشارکت مردم» گام های موثری در این جهت برداریم . برای همه کارگران عزیز و خانواده‌های محترمشان در نیروگاه‌های شرکت تولید نیروی برق تهران عزت و سربلندی از درگاه حضرت حق مسألت نموده و روز کارگر را صمیمانه شادباش و تبریک عرض می‌نمایم.”