پیام تبریک مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به مناسبت روز خبرنگار

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار در پیامی این روز را به مجاهدان و تلاشگران این عرصه تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار در پیامی این روز […]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار در پیامی این روز را به مجاهدان و تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار در پیامی این روز را به مجاهدان و تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

با سلام

هفدهم مرداد سالروز شهادت مظلومانه «محمود صارمی» یادآور مجاهدت‌های زنان و مردانی حقیقت طلب است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ «آگاهی بخشی» را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی‌ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده‌اند.

خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می‌کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ای، مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی آنهاست.

بدینوسیله ضمن پاسداشت و  تبریک روز خبرنگار به تمامی مجاهدان و تلاشگران این عرصه، از زحمات و تلاش‌های ماندگار شما در تحقق  اهداف و پیشبرد برنامه‌های این شرکت تقدیر و تشکر می‌نمایم و توفیق روز افزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

جمشیدی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل