پیام تبریک مدیرعامل برق منطقه ای یزد به مناسبت فرارسیدن هفته دولت

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد در پیامی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای یزد متن پیام وی به شرح زیر است:  هفته اول شهریور و هفته دولت یادآور بزرگ مردانی است که خدمت بی ادعا […]

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد در پیامی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای یزد متن پیام وی به شرح زیر است: 

هفته اول شهریور و هفته دولت یادآور بزرگ مردانی است که خدمت بی ادعا و خالصانه به خلق، راه و روش آن‌ها در دوران خدمت بوده و فرصتی است تا به یاد آوریم که انجام کارها مستلزم همتی بالا است و بدون تلاش و زحمات کارمندان پرتلاش، هیچ کوششی به ثمر نخواهد رسید.

اینجانب ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دولت، چهارمین روز این هفته که به پاس تجلیل از زحمات کارمندان عزیز به نام روز کارمند نامگذاری شده را به تمامی کارمندان تلاشگر و خدوم کشور خصوصا کارمندان خستگی ناپذیر صنعت برق استان یزد، که با تلاش شبانه‌روزی و بی وقفه خود، حتی در ایام تعطیلات نوروزی و علیرغم وجود مشکلات ناشی از بیماری کووید 19، پایاپای کادر درمان خدمت کردند و برق مطمئن را به مردم رساندند تبریک عرض کرده و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه احدیت مسئت می نمایم.

به طور حتم توفیق صنعت برق استان و کشور در عبور از پیک بار تابستان 99 مدیون تلاش و توانمندی تک تک کارمندان شریف صنعت برق کشورمان بوده است.

ابوالفضل اسدی

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد