رئیس پژوهشگاه نیرو خبر داد:

پژوهشگاه نیرو به دنبال بازاریابی و بازار سازی مناسب برای پارک‌های فناوری

رئیس پژوهشگاه نیرو گفت: در وزارت نیرو و پژوهشگاه نیرو به دنبال ایجاد بازارسازی و بازاریابی برای تمام پارک‌های فناوری فعال در زمینه آب و برق هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، «مجید عمیدپور» در سومین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی با عنوان توسعه فناوری دانش بنیان که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران با حضور مدیر کل دفتر پژوهش، فناوری و نوآوری، مدیرعامل شرکت ساتکاب، دبیر ستاد فناوری‌های حوزه آب و انرژی، مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری صنعت آب و برق، معاون پژوشگاه نیرو و مدیرکل دفتر آموزش، تحقیقات و فناوری برگزار شد، گفت: برنامه داریم زیست بوم درون وزارت نیرو به یک مرکز دانش بنیان تبدیل کنیم تا بتوانیم به اهدافمان در وزارت نیرو برسیم.
وی افزود: این مرکز دانش بنیان چه در حوزه آب چه در حوزه برق باید ایجاد شود چرا که نیازمند یک ارتباط بیرونی بین وزارت نیرو و شرکت‌های دانش بنیان بوده و در حال پیگیری این موضوع هستیم.
عمیدپور افزود: فضای زیست بوم که متصل به وزارت نیرو است باید از المان‌های صندوق نوآوری و فناوری صنعت برق و انرژی استفاده کند البته پژوهشگاه نیرو نیز باید از فضای داخلی و ارتباط خارجی در حوزه خود در راستای اهداف دولت سیزدهم استفاده کند.
وی ادامه داد: در وزارت نیرو و پژوهشگاه نیرو به دنبال ایجاد بازارسازی و بازاریابی برای تمام پارک‌های فناوری که در زمینه آب و برق فعالیت می‌کنند، هستیم.
عمیدپور اظهار امیدواری کرد با افزایش تسهیلات صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی شرکت‌ها را توانمند کنیم.