معاون شرکت مهندسی آبفا کشور:

پروژه های آب و فاضلاب در مازندران در حال اجراست

معاون مهندسی و توسعه آبفا کشور در بازدید از طرحهای آب و فاضلاب در مازندران از اجرای پروژه های باکیفیت در سطح استان قدردانی کرد‌.

به گزارش برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت آبفا استان مازندران؛ مهندس مهدی زاده در حاشیه این بازدیدها گفت: پیش بینی شده در دولت سیزدهم یک میلیون و ۲۰۰ هزار متر مکعب در شبانه روز تصفیه خانه فاضلاب وارد مدار شود که تا کنون ۶۰۰ هزار متر مکعب در شبانه روز آن محقق شد.
او با بیان اینکه طرحهای اولویت دار فاضلاب مشخص و در سطح وزارت خانه به صورت هفتگی بررسی و رصد می شود، ادامه داد: این پروژه ها دارای اهمیت ویژه ای هستند که برای اجرای آن اعتبارات لازم هم تخصیص می یابد و در آینده نزدیک اتفاقات خوبی در این زمینه رخ خواهد داد.
مهدی زاده، با اشاره به اجرای تصفیه خانه فاضلاب شهرهای نوشهر و چالوس گفت: این طرح یکی از طرحهای اولویت دار ماست که انتظار می رود امسال وارد فاز بهره برداری شود.
معاون شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بخش دیگری از سخنانش به بازدید از طرحهای آبرسانی روستایی در استان مازندران اشاره و تصریح کرد: پروژه های خوب و با کیفیت در بخش آب و فاضلاب در این استان درحال اجراست.
او ادامه داد: در سال گذشته، آبرسانی به ۱۰ هزار روستا در قالب طرح جهاد آبرسانی روستایی تعریف شد که این طرحها در ۵هزار روستا محقق شد و تلاش می شود مابقی نیز در سال جاری به اتمام برسد.
مهدی زاده، با اشاره به تلاشهای مدیرعامل و کارکنان آب و فاضلاب مازندران در تامین آب شرب مشترکین گفت: این تلاشها منجر شد تابستان سال گذشته با کمترین چالش پشت سر گذاشته شود.
بهزاد برارزاده مدیرعامل آبفا مازندران نیز در گفتگویی هدف از این بازدیدها را ارزیابی میزان پیشرفت پروژه های در حال اجرا در این استان دانست و تصریح کرد: پس از این بازدیدها ، تامین اعتبار و ردیفهای قانونی آنها نیز بررسی می شود.