پروژه‌های آبرسانی لرستان با کمک ۱۸ میلیارد تومانی خیرین تکمیل می شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان‌ از مشارکت خیرین در طرح جهاد آبرسانی به ارزش ۱۸میلیاردتومان درسطح روستاهای محروم استان خبر داد.
به گزارش برقاب: یاسر اکبریان مدیرعامل شرکت آبفا با اشاره به پروژه‌های آبرسانی لرستان که توسط خیرین در حال ساخت است، عنوان کرد: شرکت آب و فاضلاب در پروژه‌های آبرسانی لرستان با کمک ۱۸ میلیارد تومانی خیرین تکمیل می شود در حال حاضر در قالب طرح جهاد آبرسانی طرح‌های مختلفی در سطح روستاهای استان با مشارکت  قرارگاه امام حسن مجتبی علیه السلام و بسیج سازندگی و همچنین با همراهی چند تن از خیرین از جمله بنیاد نیکوکاری حاج اکبر ابراهیمی، قرارگاه پیشرفت و آبادانی شماره ۲ و بنیاد علوی شماره ۳ در دست اجرا داریم که باتوجه به پیشرفت مناسب این طرح مهم که از طرح های ویژه دولت سیزدهم در کشور است، پیش بینی می‌کنیم بخش قابل توجهی از روستاهای محروم استان از نعمت آب شرب برخودار شوند .
مدیرعامل شرکت آبفای لرستان درخصوص فعالیت خیرین گفت: خیرین قرار است در قالب طرح جهاد آبرسانی ۳۰ روستا را از نعمت اب سالم بهره‌مند کنند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان‌ گفت: سهم خیرین برای تکمیل پروژه‌های آبرسانی در این روستاها ۱۸ میلیارد تومان است که جمعیتی که از این اقدام خداپسندانه خیرین از نعمت آب سالم برخودار خواهند شد،  ۴۵۰۰ نفر هستند.