پرداخت به موقع آب بهاء موجب خدمت رسانی بهتر به مشترکین می شود

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام گفت : تداوم خدمات این شرکت، با پرداخت آب‌بها امکان‌پذیر است از این رو از مشترکان انتظار می رود قبوض را به موقع بپردازند. دکتر تیموری افزود : در شرایط حساس کنونی که استفاده از آب شرب برای بهداشت […]

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام گفت : تداوم خدمات این شرکت، با پرداخت آب‌بها امکان‌پذیر است از این رو از مشترکان انتظار می رود قبوض را به موقع بپردازند.

دکتر تیموری افزود : در شرایط حساس کنونی که استفاده از آب شرب برای بهداشت فردی جزو مهمترین نیازهای مبارزه با کرونا است این شرکت برای تامین و توزیع آب شرب در شهرها و روستاها و تداوم خدمات در بخش های مختلف اعم از اتفاقات، فنی، آزمایشگاه و…. نیازمند تعامل و همکاری هم استانی های عزیز با پرداخت به موقع آب بها است.

وی با بیان اینکه همه ما جزئی از این مردم هستیم، اظهار داشت :  با انتشار این ویروس، فشارهای اقتصادی و کاهش درآمدها را لمس و احساس می کنیم، بنابراین در این ایام سخت برای خدمت رسانی به ویژه در بخش تامین و توزیع آب شرب سالم و پایدار که این روزها مهمترین نیاز مبارزه با ویروس کروناست، شبانه روز تلاش می کنیم.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام تاکید کرد : تمامی همکاران ما در بخشهای مختلف اتفاقات، فنی، آزمایشگاه و… در شهرها ، روستاها و در مناطق صعب العبور بی وقفه حضوری فعال دارند تا آب، این مایه حیات و الفبای پاکیزگی  همچنان برقرار باشد.

دکتر تیموری خاطرنشان ساخت : شرکت  آب و فاضلاب استان ایلام، شرکتی غیر دولتی است که برای خدمات رسانی به ویژه در شرایط کنونی انتشار ویروس کرونا و لزوم رعایت نکات بهداشتی به تعامل و همکاری هم استانی های عزیز در پرداخت به موقع آب بها نیاز دارد.

وی تصریح کرد : همکاران ما در صورتی می توانند به فعالیتهای خود در بخش تامین و توزیع آب و نیز اجرای طرحهای فاضلاب در راستای ارتقای بهداشت و سلامت عمومی ادامه دهند که مشترکین نیز در پرداخت به موقع قبض آب همکاری لازم را داشته باشند.

دکتر تیموری در پایان اظهار داشت: از آنجایی که بودجه عمومی اختصاص یافته به این شرکتها، رقم قابل توجهی نیست بنابراین منابع مالی مورد نیاز  برای تامین آب از محل پرداخت قبوض تامین می‌شود که کمبود منابع مالی می تواند باعث اختلال در امر خدمت رسانی و توسعه طرحهای آبرسانی شود