پایش وضعیت تجهیزات نیروگاههای برق آبی استان کهگلویه و بویر احمد

معاونت تعمیرات نیروگاهی شرکت نصب،تعمیر و نگهداری نیروگاههای برق آبی خوزستان از پایش وضعیت نیروگاه های برق آبی استان کهگلویه و بویر احمد توسط این شرکت خبر داد . به گزارش روابط عمومی شرکت ، امیر محمودی اظهار داشت ، در پی وقوع زلزله سی سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد به درخواست مرکز مدیریت […]

معاونت تعمیرات نیروگاهی شرکت نصب،تعمیر و نگهداری نیروگاههای برق آبی خوزستان از پایش وضعیت نیروگاه های برق آبی استان کهگلویه و بویر احمد توسط این شرکت خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ، امیر محمودی اظهار داشت ، در پی وقوع زلزله سی سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد به درخواست مرکز مدیریت نیروگاه های برق آبی کشور و با هماهنگی معاونت سد و نیروگاه سازمان آب و برق خوزستان، کارگروهی از شرکت تعمیرات نیروگاههای برق آبی خوزستان جهت بازدید های میدانی از نیروگاه های زنجیره ای یاسوج به محل اعزام گردید.

وی با بیان این مطلب افزود : این کارگروه پس از بازدید از نیروگاه های پل کلو۱،پل کلو ۲ ، پل کلو ۴ ، کریک ۲ و کریک ۴ ضمن انجام تست های پایش وضعیت (ارتعاشات ، ترموگرافی و آلتراسونیک) و بازدید های چشمی ، گزارش از وضعیت تجهیزات و خسارات ناشی از زلزله به متولیان امر ارائه نمودند.

محمودی در پایان گفت : نیروگاهای زنجیره ای یاسوج شامل ۵ نیروگاه و در مجموع با توان تولیدی ۸/۱۶ مگاوات در سی سخت استان کهگلویه و بویراحمد قرار دارند.