پایش لحظه ای بار شبکه برق استان سمنان

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اعلام این خبر گفت : با توجه به گرم شدن هوا و لزوم مدیریت بار به منظور حفظ پایداری شبکه و ممانعت از مدیریت اضطراری برق ، پایش لحظه ای مصرف برق در این ایام ،در استان انجام می شود. مهندس سید علی اکبر صباغ ، مدیر عامل […]

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اعلام این خبر گفت : با توجه به گرم شدن هوا و لزوم مدیریت بار به منظور حفظ پایداری شبکه و ممانعت از مدیریت اضطراری برق ، پایش لحظه ای مصرف برق در این ایام ،در استان انجام می شود.

مهندس سید علی اکبر صباغ ، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان، مدیریت بار یا مدیریت سمت تقاضا را یکی از روشهای تامین انرژی الکتریکی در طی دوره اوج مصرف دانست و افزود :  این اقدام در سایه ی برنامه ریزی منسجم در مدیریت بار شبکه و هماهنگی با صنایع در قالب تفاهم نامه های مختلف از جمله پاسخگویی بار تحقق می یابد.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان  اظهار داشت : نظارت لحظه ای بر وضعیت مصرف برق همه روزه در مرکز پایش صنعت برق استان انجام و اقدامات انجام شده از طریق ویدئو کنفرانس با حضور مدیران عامل کلیه شرکتهای برق منطقه ای و توزیع و معاون وزیر نیرو در امور برق و مدیرعامل شرکت توانیر در اختیار مرکز پایش صنعت برق کشور قرار داده می شود.