مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان عنوان کرد

پایداری کامل شبکه‌های انتقال و فوق توزیع برق استان گیلان

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: با وجود شرایط نامساعد جوی و بارش شدید برف در اکثر نقاط استان گیلان، شبکه‌های انتقال و فوق توزیع برق گیلان از پایداری کامل برخوردارند.

پایداری کامل شبکه‌های انتقال و فوق توزیع برق استان گیلان، به گزارش برقاب، پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، “محمود دشت بزرگ” مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان با اشاره به بارش سنگین برف در استان گیلان،گفت: علی رغم بارش شدید و سنگین برف، در حال حاضر شبکه‌های انتقال و فوق توزیع استان از پایداری کامل برخوردارند و خوشبختانه این بارش ها هیچ گونه آسیبی به تاسیسات شرکت وارد نکردند و شبکه‌های انتقال و فوق توزیع شرکت از پایداری کامل برخوردار هستند.
دشت بزرگ با اشاره به تجربه شرکت در مواجهه با چنین رویدادهایی، گفت: تمامی اکیپ‌های فنی و مهندسی، عملیاتی، تجهیزات و ماشین آلات شرکت درحالت آماده‌باش قراردارند تا در صورت وقوع هر گونه اتفاقی، در اسرع وقت آن را مدیریت کرده و از به وجود آمدن حوادث احتمالی جلوگیری کنیم.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان با اشاره به وضعیت جوی استان گیلان، گفت: از هم استانی های عزیز درخواست می کنیم تا در این شرایط جوی، استفاده بهینه و منطقی از برق و گاز را رعایت کنند تا خادمان آنها در دستگاه های اجرایی بتوانند به نحو مطلوبی به آن ها خدمت رسانی نمایند.