پایداری جوامع بیش از هر زمان دیگر مرهون تلاش فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار، ضمن تبریک این روز به تمامی خبرنگاران، از سخت کوشی، آگاهی رسانی و روشنگری آنها قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی متن این پیام به شرح زیر است: پایداری جوامع بیش از هر زمان […]

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار، ضمن تبریک این روز به تمامی خبرنگاران، از سخت کوشی، آگاهی رسانی و روشنگری آنها قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی متن این پیام به شرح زیر است:

پایداری جوامع بیش از هر زمان دیگر مرهون تلاش فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی است، به گونه ای که امروزه پیشرفت ارتباطات و توسعه اقتصادی، اجتماعی لازم و ملزوم یکدیگر شده اند.

۱۷ مرداد ماه در حقیقت یادآور فرصتی است گران بها برای پاسداشت مقام شامخ انسان های فرهیخته ای که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه جان خود را تقدیم کردند و مناسبتی برای تجلیل از خدمات همه خبرنگاران متعهد و دلسوز کشورمان که با تیغ برّان قلم،  پا به کارزار جنگ نرم با دشمنان انقلاب اسلامی نهاده اند.

شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی سالهاست که با اتکا به قلم خبرنگاران صادق به تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی تلاشهای طاقت فرسای بخش آب استان پرداخته است.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن روز خبرنگار و سپاس فراوان از همکاری های صمیمانه شما خبرنگاران رسانه ها با این شرکت، از خداوند توفیق روزافزون را برای تمام خبرنگاران در عرصه حساس رسانه ای کشورمان آرزومندم.